Prawda o wierze Popka ujrzała światło dzienne. Jego stosunek do Boga jest niecodzienny

2022-01-17 12:54
Popek
Autor: SE Popek

Choć Popek nie słynie ze swoich rozważań na temat religii, to zdarzyło mu się powiedzieć nieco więcej na temat wiary. Jego wyznanie jest bardzo osobliwe, a podejście do Stwórcy dość osobliwe jak chodzi o przekonania katolików. Jeden z najpopularniejszych raperów i zawodników MMA w Polsce zdecydował się odkryć przed fanami, publikując jakiś czas temu w sieci materiał, na którym wypowiedział się o ważnych dla wielu rodaków sprawach wiary.

Popek to postać z pewnością nieszablonowa. Jego podejście do życia przez lata uchodziło za wyjątkowo hedonistyczne. Zawodnik MMA i raper nie stronił od imprez, gdzie nie brakowało różnych używek. Jakiś czas temu artysta postanowił jednak przewartościować swoje priorytety. Porzucił hulaszczy tryb życia i rozpoczął znacznie zdrowszy. Regularnie pojawia się na siłowni, rzadko imprezuje i pilnuje diety. Efekty widać gołym okiem. Fani jednak mogą być ciekawi jego podejścia do spraw duchowych. W końcu dla wielu Polaków to istotna sfera życia. Jakiś czas temu sam zainteresowany wypowiedział się w tym temacie na Instagramie.

Tak wygląda dziewczyna Popka. Kaśka rzadko się pokazuje, a towarzyszy mu od wielu lat [ZDJĘCIA]

Popek szczerze o religii

Znany z występów m.in. w KSW czy FAME MMA Popek w swojej przemianie uwzględnił również instagramowe konto. Jakiś czas temu postanowił usunąć z niego materiały i na nowo buduje swój wizerunek. Jednak raz wrzucony post do Internetu nigdy nie ginie i portal pudelek.pl zanotował, że w 2017 roku Popek otwarcie przedstawił swój stosunek do wiary i religii. Okazało się, że jest w grupie, która do Boga zwraca się szczególnie wtedy, gdy czegoś potrzebuje. To dla wielu katolików podejście bardzo zaskakujące, ponieważ kłóci się z kanonami wiary.

Popek mieszka jak prawdziwy lord. Tylko popatrzcie na zdjęcia jego domu, zapierają dech!

Sonda
Czy można być wierzącym niepraktykującym?

Popek pytany o wiarę. Postanowił odpowiedzieć

Jak podkreślił Popek, jego wypowiedź miała źródło w licznych pytaniach od dziennikarzy, których ciekawiło podejście sportowca i muzyka do Boga. - Mam pewien problem ze sobą, chciałem was zapytać. Pytają mnie dziennikarze, czy jestem wierzący. Ja odpowiadam, że jestem wierzący, ale coś się w środku we mnie kłóci, bo modlę się tylko jak jestem w potrzebie i nie wiem do końca czy wierzę w Boga czy nie. Ale wiem, że jestem bardzo wrażliwy muzycznie i bardzo uduchowiony tylko mam pewne wątpliwości co do ścisłej doktryny - rozważał na Instagramie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze