Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski, Szymon Kołecki

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express/Przemysław Kamiński/Super Express Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski, Szymon Kołecki

Nie owijał w bawełnę

Szymon Kołecki szczerze o walce Pudzianowski - Khalidov. Pogromca "Pudziana" mówi o słabościach, wskazał klucz do zwycięstwa

2022-10-12 11:53

Cała Polska żyje nadchodzącą walką Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov na XTB KSW 77. Kibice i eksperci dzielą się swoimi przewidywaniami, a głos w sprawie hitowego starcia zabrał też Szymon Kołecki. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów i pogromca "Pudziana" na KSW 47 szczerze wypowiedział się o słabościach obu gwiazd. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą wskazał też klucz do zwycięstwa.

Już 17 grudnia w Arenie Gliwice podczas XTB KSW 77 dojdzie do walki, która jeszcze kilkanaście miesięcy temu wydawała się nierealna. Mariusz Pudzianowski, były mistrz świata strongman, wejdzie do oktagonu z prawdziwą legendą MMA w Polsce - Mamedem Khalidovem. Dla "Pudziana" będzie to pierwsza walka po wielkim zwycięstwie z Michałem Materlą, a dla byłego mistrza KSW będzie to powrót po bolesnej porażce z Roberto Soldiciem. Pojedynek dwóch największych gwiazd federacji natychmiast rozgrzał fanów, którzy nie mogą się już doczekać hitowego starcia i od momentu ogłoszenia rozmyślają nad przebiegiem walki. Szczery głos w tej sprawie zabrał też Szymon Kołecki.

Szymon Kołecki szczerze o walce Pudzianowski - Khalidov. Pogromca "Pudziana" mówi o słabościach

Były sztangista, wicemistrz olimpijski z Sydney i złoty medalista igrzysk w Pekinie, doskonale wie, czym jest walka z Pudzianowskim. To właśnie z nim debiutował w KSW w marcu 2019 r. podczas KSW 47. Wygrał wówczas w 1. rundzie i rozpoczął serię zwycięstw. Niestety, zawirowania kontraktowe i problemy zdrowotne sprawiły, że jest już byłą gwiazdą KSW, a obecnie walczy o powrót do pełnej sprawności i ciężko myśleć mu o powrocie do klatki. Mimo to, dalej śledzi losy byłej federacji i chętnie wypowiada się na tematy związane z MMA w Polsce. Nic dziwnego, że zabrał głos także w sprawie walki Pudzianowski - Khalidov.

Kołecki wskazał klucz do zwycięstwa w walce Pudzianowski - Khalidov. Nikt z niego nie skorzysta?

Analizowałem tę walkę i nie mam faworyta. Każdy z nich ma swoje słabości, które rywal może wykorzystać. A który te słabości wykorzysta – nie wiem. Wiem tylko jedno. Gdyby którykolwiek z nich przygotowywał się u Mirka Oknińskiego, to ten by wygrał, bo Mirek wie najlepiej, jak taką walkę rozegrać - stwierdził 41-latek w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Nie da się ukryć, że podopieczny Mirosława Oknińskiego mocno wierzy w swojego trenera. W poniższym wideo znajdziesz typy innych gwiazd MMA, m.in. Artura Szpilki i Borysa Mańkowskiego, dotyczące walki Pudzianowski - Khalidov:

Andrzej Kostyra i trener Mirek Okniński TYPUJĄ walkę Pudzianowski - Khalidov
Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze