Denis Załęcki

i

Autor: materiały prasowe/Clout MMA Denis Załęcki

Zaczął przygotowania

Wydało się, ile naprawdę waży Denis Załęcki. Miał specjalną wiadomość do hejterów. Nadchodzi gigantyczna metamorfoza

2023-08-23 15:44

Druga gala Clout MMA zbliża się wielkimi krokami. Jednym z pojedynków, które mają odbyć się pod koniec października ma być starcie Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Wciąż nie jest jasne, w jakiej formule zmierzą się panowie, ale pewne jest jedno, Załęcki zaczął ostre przygotowania do powrotu do klatki i jednocześnie wyjawił, jaką wagę chce osiągnąć.

Jeszcze przed pierwszą galą Clout MMA ogłoszono, że na drugim wydarzeniu tej federacji freak-fightów zobaczymy starcie Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Konflikt między zawodnikami jest spory i w mediach nie brakowało ostrych słów z obu stron. W ostatnim czasie pojawiło się wiele wiadomości, że walka może nie dojść do skutku, bo nie ma jednomyślności jeśli chodzi o formułę pojedynku.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Tyle waży Denis Załęcki. Wszystko się wydało

Na razie nie ma jednak oficjalnej informacji, że do walki nie dojdzie. Po konferencji, na której zaprezentował się Denis Załęcki i Daniel Omielańczuk dużo mówiło się przede wszystkim o sylwetce tego pierwszego. Nie dało się ukryć, że "Bad Boy" nieco przytył i jego oponenci oraz krytycy bardzo szybko wychwycili ten szczegół i zaczęli uderzać w niego w tym kontekście.

Denis Załęcki grozi Arturowi Szpilce. Chce zakończyć jego karierę. Rozpętały się potężne dymy

Teraz Załęcki ma do nich specjalną wiadomość. - 5 kg w 2 tygodnie! Można? Można! Wagę na walkę wniosę około 108/110 kg, czyli jeszcze jakieś 10/12 kg do zbicia. Hejterki tak się śmiały… Ale to za 2 miesiące ja się będę śmiał, a wy dalej będziecie stać w miejscu i bacznie obserwować mój profil. Pozdro dla prawdziwych, co są na dobre i na złe! - napisał na Instastoreis Załęcki. Z wpisu zawodnika wynika więc, że obecnie waży około 120 kg.

Denis Załęcki

i

Autor: Instagram Denis Załęcki
Artur Szpilka na gorąco o Załęckim i "Diablo" Włodarczyku: Denis to UPASIONA ŚWINIA | Andrzej Kostyra
Listen on Spreaker.
Najnowsze