Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

wszystko przez jedno zdjęcie

Wystarczyło jedno zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego i fani ruszyli z ofensywą! Gwiazdor Gogglebox TTV zapytali o to od razu

2023-02-19 17:47

Odkąd tylko Krzysztof Radzikowski stał się ulubieńcem widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz gwiazdorem federacji FAME MMA, profile siłacza w mediach społecznościowych zyskały masę obserwujących. Radzikowski często więc pokazuje swoim fanom, co dzieje się w jego życiu, jednak po ostatnim zdjęciu otrzymał dość niewygodne pytanie i jak się okazuje, internauci wypatrzą niemalże każdy szczegół.

Bez dwóch zdań Krzysztof Radzikowski, tuż obok Mariusza Pudzianowskiego może zaliczać się do grona sportowców, którzy nie próżnują i raczej obce im jest spędzanie czasu w inny sposób, niż aktywnie. Gwiazdor Gogglebox TTV mnóstwo czasu spędza na siłowni, by później chwalić się efektami swojej pracy i formą fizyczną, której wielu może mu pozazdrościć. Nawet, kiedy Radzikowski nie dźwiga ciężarów, stara się uprawiać inne sporty, co oczywiście ochoczo komentują internauci, dbając przy tym o jego bezpieczeństwo. 

Fani Krzysztofa Radzikowskiego natychmiast ruszyli, gdy zobaczyli to zdjęcie gwiazdora Gogglebox TTV

Kiedy tylko pogoda na to pozwala, Krzysztof Radzikowski spędza czas aktywnie, na świeżym powietrzu, chociażby jeżdżąc na rowerze i nie inaczej było tym razem. - Gotowy w trase, a wam jak niedziela mija??? Zalegacie przed tv czy cos robicie??? - dopytywał na Instagramie zawodnik FAME MMA, pozując do zdjęć ze swoim rowerem. Internauci nie tylko odpowiadali mu w komentarzach, ale także mieli dla niego pewne pytanie. 

Wystarczyło jedno zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego i fani ruszyli z ofensywą! Gwiazdor Gogglebox TTV dostał niewygodne pytanie

Uwadze fanów Krzysztofa Radzikowskiego nie umknął bowiem fakt, że aby mówić o bezpiecznej wycieczce rowerem, sama maszyna nie wystarczy. - Gdzie masz kask - brzmiał jeden z komentarzy pod zdjęciem siłacza. - Krzysiek, proszę kask dla bezpieczeństwa - napisał kolejny z internautów pokazując, że z bezpieczeństwem nie ma żartów i nawet Krzysztof Radzikowski powinien zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne podczas wycieczki rowerowej. 

Zobaczcie, jak Krzysztof Radzikowski wyglądał przed zrzuceniem 30 kilogramów, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Piechowiak - Radzikowski?
Najnowsze