Co za fotki!

Żona Roberta Burneiki poszła na całość. Odważna kreacja ledwo zasłania jej piersi, od tych zdjęć można się zagotować

2023-01-31 10:49

Robert Burneika całkiem niedawno wrócił do freak-fightów, jednak... szybko dopadła go kontuzja. Póki co nie słychać o kolejnych starciach „Hardkorowego Koksa”, ale z pewnością znany siłacz nie próżnuje. We wszystkim wspiera go oczywiście piękna żona, która potrafi zadbać także o swoją popularność. Niedawno podzieliła się na Instagramie niezwykle ponętnymi zdjęciami!

Robert Burneika na swoją popularność w Polsce pracuje już od wielu lat. Kulturysta znany również jako „Hardkorowy Koksu” zyskał sobie niemałą rzeszę fanów i z pewnością nie osiada na laurach. Niedawno zrobiło się o nim głośno z dwóch powodów – wrócił do MMA, wiążąc się z organizacją High League, a także wywołał sporo kontrowersji swoim występem w „Kanale Sportowym”. Ale w rodzinie Burneików nie tylko Robert stara się o popularność. Żona „Hardkorowego Koksa” Kaja Burneika, na swoim profilu na Instagramie zebrała ponad 50 tys. obserwujących. Niedawno udostępniła zdjęcia, które wywołują szybsze bicie serca!

Kaja Burneika odsłoniła wysportowane ciało

Już wcześniej Kaja Burneika potrafiła przyciągnąć uwagę wysportowaną sylwetką. Na jej i męża profilach pojawiało się sporo nagrań, na których kusi krągłościami. Tym razem, tuż przed Nowym Rokiem, postanowiła pochwalić się niezwykłymi zdjęciami. W poście wspomniała, że 2023 będzie wyjątkowy, a na dowód udostępniła dwa niezwykle gorące zdjęcia. Widać na nich Kaję Burneikę ubraną tylko w marynarkę, majtki i buty! Zalotnie rozpięta marynarka odkrywa wiele i trudno przejść obojętnie obok takiego zdjęcia! Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z Kają Burneiką:

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Najnowsze