Adam Małysz dostał na noc te wiadomości. Gdy je odczytał, musiał załatwić istotne sprawy. Nie ma czego zazdrościć!

2021-02-27 11:49 jwa
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Adam Małysz jako dyrektor polskiej reprezentacji w skokach narciarskich musiał udać się do Oberstdorfu, gdzie w piątek od kwalifikacji rozpoczęły się mistrzostwa świata. Legendarny sportowiec po raz kolejny otrzymał wiele wiadomości, a część istotnych informacji została mu przekazana dopiero późnym wieczorem. Zanim zareagował, musiał załatwić jeszcze inne istotne sprawy w ramach swoich obowiązków.

Adam Małysz do dziś wspominany jest przez kibiców jako jeden z największych sportowców w historii Polski. Często otrzymuje setki czy nawet tysiące wiadomości od fanów. Tym razem sytuacja była zdecydowanie inna. Adam Małysz jako dyrektor naszej kadry w skokach narciarskich musiał udać się do Oberstdorfu na mistrzostwa świata. Na miejscu czekał na niego ogrom obowiązków. Musiał je wykonać, by wszystkie formalności dopiąć na ostatni guzik i pozostawić młodszych kolegów ze spokojną głową. Wieczorem jednak Adam Małysz po raz kolejny otrzymał całą masę wiadomości, choć zajęć wcale mu nie ubywało. Krążył między przedstawicielami organizatorów a członkami reprezentacji Polski na mistrzostwa świata jako swojego rodzaju łącznik. W poniższej galerii zobaczycie, jakie słowa przeczytał już po zmroku Adam Małysz. Takiego tempa życia z pewnością nie należy mu zazdrościć.

Sprawdź: Niemcy paskudnie potraktowali Polaków na skokach! Musieli siedzieć na koszach na śmieci! Uwłaczające!

Takie wiadomości z pewnością są dla naszego "Orła z Wisły" bardzo potrzebne. Adam Małysz od lat wykonuje bowiem niezwykle ciężką pracę na rzecz polskich skoków narciarskich. Najpierw przez lata dbał o ich dobre imię jako zawodnik, wygrywając najważniejsze zawody na świecie, a dziś dogląda potrzeb swoich następców, zapewniając im jak najlepsze warunki do dalszych startów.

Zobacz: Artur Szpilka zdradził kulisy swojego seksu z Kamilą Wybrańczyk. Musi to robić w ten sposób. Trzeba było za to płacić!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze