Justyna Kowalczyk

i

Autor: JACEK KOZIOL/SE/EAST NEWS Justyna Kowalczyk

Przychodzi tylko raz w roku

Dopiero po latach Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z tego spotkania. Mężczyzna pożądany przez wielu

2022-12-07 19:42

Justyna Kowalczyk w swojej bogatej karierze sportowej poznała chyba wszystkie kultury świata. Dzięki biegom narciarskim zwiedziła najdalsze zakątki globu i z pewnością podróżniczych doświadczeń wielu może jej zazdrościć. Podobnie jak spotkania z pewnym mężczyzną. Raz w roku każdy chce go spotkać, a nasza multimedalistka olimpijska doświadczyła tego zaszczytu.

Justyna Kowalczyk uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Nawet po zakończeniu kariery dba o kontakt z kibicami. Pomagają w tym oczywiście nowe technologie. Multimedalistka olimpijska w biegach narciarskich wykorzystuje media społecznościowe, by komunikować się z fanami, których przez lata bogatej w sukcesy kariery zdobyła całą rzeszę. Często na Instagramie pojawiają się fotki z życia prywatnego sportsmenki z Kasiny Wielkiej. Tym razem Justyna Kowalczyk postawiła na inny sposób komunikacji - wyciągnęła z archiwum zdjęcie sprzed lat, które idealnie wpasowało się w wyjątkowy dzień. Pozuje na nim z mężczyzną, który raz w roku pojawia się na całym świecie i każdy marzy o spotkaniu z nim.

Ukochana Piotra Żyły pokazała krągłe pośladki pomimo tęgiego mrozu! Zdjęcie w czerwonym bikini rozgrzeje nawet największych zmarzluchów

Justyna Kowalczyk spotkała... Świętego Mikołaja

We wtorek 6 grudnia szczególnie najmłodsi wypatrywali sań Świętego Mikołaja z reniferami i elfami. Dzieci wcześniej pisały listy i wiele z marzeń ziściło się tego dnia, a w ich pokojach znalazły się wspaniałe prezenty. Wszystko to za sprawą właśnie tego mężczyzny z brodą. Kilka lat temu samego Świętego Mikołaja i Panią Mikołajową przy okazji jednych z zawodów w Skandynawii spotkała właśnie Justyna Kowalczyk. Magiczne zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych w wyjątkowy dzień i od razu przykuło uwagę fanów. "Tak było" - napisała jak zawsze z dystansem legendarna sportsmenka z Kasiny Wielkiej.

Stefan Horngacher ma gigantyczne problemy? Patrzy na wielki zawód, dostał potworny cios

Justyna Kowalczyk rozbawiła fanów

Wpis rozbawił fanów, którzy w komentarzach zamieszczali śmiejące się emotikony. "To ten słynny Mikołaj" - napisał jeden z obserwujących profil Justyny Kowalczyk. Sama biegaczka w swoim stylu puściła oczko do odbiorców. Jako lokalizację fotki zaznaczyła "Arctic Circle", czyli koło podbiegunowe północne.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze