Justyna Kowalczyk

i

Autor: JACEK KOZIOL/SE/EAST NEWS Justyna Kowalczyk

Przychodzi tylko raz w roku

Dopiero po latach Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z tego spotkania. Mężczyzna pożądany przez wielu

2022-12-07 19:42

Justyna Kowalczyk w swojej bogatej karierze sportowej poznała chyba wszystkie kultury świata. Dzięki biegom narciarskim zwiedziła najdalsze zakątki globu i z pewnością podróżniczych doświadczeń wielu może jej zazdrościć. Podobnie jak spotkania z pewnym mężczyzną. Raz w roku każdy chce go spotkać, a nasza multimedalistka olimpijska doświadczyła tego zaszczytu.

Justyna Kowalczyk uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Nawet po zakończeniu kariery dba o kontakt z kibicami. Pomagają w tym oczywiście nowe technologie. Multimedalistka olimpijska w biegach narciarskich wykorzystuje media społecznościowe, by komunikować się z fanami, których przez lata bogatej w sukcesy kariery zdobyła całą rzeszę. Często na Instagramie pojawiają się fotki z życia prywatnego sportsmenki z Kasiny Wielkiej. Tym razem Justyna Kowalczyk postawiła na inny sposób komunikacji - wyciągnęła z archiwum zdjęcie sprzed lat, które idealnie wpasowało się w wyjątkowy dzień. Pozuje na nim z mężczyzną, który raz w roku pojawia się na całym świecie i każdy marzy o spotkaniu z nim.

Ukochana Piotra Żyły pokazała krągłe pośladki pomimo tęgiego mrozu! Zdjęcie w czerwonym bikini rozgrzeje nawet największych zmarzluchów

Justyna Kowalczyk spotkała... Świętego Mikołaja

We wtorek 6 grudnia szczególnie najmłodsi wypatrywali sań Świętego Mikołaja z reniferami i elfami. Dzieci wcześniej pisały listy i wiele z marzeń ziściło się tego dnia, a w ich pokojach znalazły się wspaniałe prezenty. Wszystko to za sprawą właśnie tego mężczyzny z brodą. Kilka lat temu samego Świętego Mikołaja i Panią Mikołajową przy okazji jednych z zawodów w Skandynawii spotkała właśnie Justyna Kowalczyk. Magiczne zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych w wyjątkowy dzień i od razu przykuło uwagę fanów. "Tak było" - napisała jak zawsze z dystansem legendarna sportsmenka z Kasiny Wielkiej.

Stefan Horngacher ma gigantyczne problemy? Patrzy na wielki zawód, dostał potworny cios

Justyna Kowalczyk rozbawiła fanów

Wpis rozbawił fanów, którzy w komentarzach zamieszczali śmiejące się emotikony. "To ten słynny Mikołaj" - napisał jeden z obserwujących profil Justyny Kowalczyk. Sama biegaczka w swoim stylu puściła oczko do odbiorców. Jako lokalizację fotki zaznaczyła "Arctic Circle", czyli koło podbiegunowe północne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze