Justyna Kowalczyk jest w ciąży?! To zdjęcie zdaje się wyjaśniać wszystko!

2021-05-12 22:56 Piotr Mika
Justyna Kowalczyk-Tekieli
Autor: Twitter / @JuiceKowalczyk Justyna Kowalczyk-Tekieli

Justyna Kowalczyk cieszy się sportową emeryturą u boku swojego męża, Kacpra Tekieli. Para często udaje się na różnego rodzaju wyprawy, przede wszystkim w góry, które oboje kochają. Wiele ze zdjęć jakie udostępnia Justyna Kowalczyk dokumentuje jedynie, gdzie wybiera się ona wraz z mężem. Teraz jednak była biegaczka narciarska udostępniła zdjęcie, na którym pod jej kurtką wyraźnie rysuje się ciążowy brzuszek. Czy Justyna Kowalczyk w ten sposób oznajmiłaby światu, że spodziewa się dziecka?

Fani śledzący Justynę Kowalczyk w mediach społecznościowych mogą sporo dowiedzieć się o tym, czym zajmuje się „Królowa Nart” na sportowej emeryturze. Mimo zakończenia zawodowej kariery jest ona bardzo aktywna fizycznie, wciąż biega na ukochanych nartach, a często udaje się także na górskie wyprawy ze swoim mężem, Kacprem Tekieli. Justyna Kowalczyk stara się regularnie udostępniać materiały z kolejnych wypraw, ale w ostatnim czasie żadne z nich nie zrobiło takiej furory, jak to udostępnione w środę 12 maja!

Justyna Kowalczyk w ciąży?

Na udostępnionym na Twitterze oraz Instagramie zdjęciu Justyna Kowalczyk stoi bokiem do obiektywu. Stojąc w ten sposób pod jej kurtką zarysował się wyraźny kształt ciążowego brzuszka. Para w żaden sposób nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka, a sam wpis pod zdjęciem również niczego nie zdradza, bo była biegaczka wkleiła tylko dwie, niczego niesugerujące emotikony.

Fani są jednak pewni, że Justyna Kowalczyk i jej mąż Kacper Tekieli spodziewają się dziecka. Pod zdjęciem „Królowej Nart” posypała się masa gratulacji i życzeń. Choć zdjęcie zdaje się wyjaśniać wszystko, zawsze jest doza niepewności – bo jak wiemy, złudzenia optyczne mogą nieźle namieszać! Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na potwierdzenie radosnych wieści i trudno, żeby było inaczej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze