Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Nie mogła się powstrzymać!

Justyna Żyła dostała wielki dar miłości. Nie mogła ukryć wielkich emocji, musiała się pochwalić

2023-01-13 11:40

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się podarkiem, który otrzymała! Okazuje się, że była ukochana Piotra Żyły jest naprawdę rozpieszczana przez nowego wybranka, który obsypuje ją wielkimi wyrazami miłości. Gdy popatrzymy na to, co dostała celebrytka, to wcale nie dziwimy się, że musiała to pokazać także swoim fanom!

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się wielkim darem, jaki otrzymała. Okazuje się, że była ukochana Piotra Żyły jest bardzo rozpieszczana przez, najprawdopodobniej nowego wybranka jej serca, który nie szczędzi jej uczuć i odbarowywuje ją pięknymi podarkami. Taki wyraz miłości chciałaby zobaczyć każda kobieta. 

Justyna Żyła rozpieszczana przez nowego ukochanego? Musiała się tym pochwalić

O życiu miłosnym Justyny Żyły było swego czasu niezwykle głośno. Celebrytka na oczach całej Polski opowiadała o kulisach związku z Piotrem Żyłą i nie szczędziła przy tym krytycznych komentarzy w kierunku nowej wybranki eks męża, Piotra Żyły. Mimo wielu skandali, uczucia byłęj uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" zdają się być unormowane. O ile sama Żyła nie chwali się często swoim związkiem, o tyle czasem zdecyduje się na publikację, która wyraża jej uczucia. Tym razem, gwiazda pochwaliła się różą, którą otrzymała najprawdpodobniej właśnie od ukochanego. Trzeba przyznać, że z takiego niespodziewanego prezentu ucieszyłaby się każda z Pań.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze