Justyna Żyła NAMIĘTNIE wyznała uczucia do nowego chłopaka. Pokazała go pierwszy raz [ZDJĘCIE]

2020-11-22 17:13 bol
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Przez wiele miesięcy przyznawała się, że nie umie się zakochać. W końcu jednak Justyna Żyła odnalazła miłość i nareszcie znów jest szczęśliwa. Celebrytka pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama nowym chłopakiem. Widać, że para czuje się niczym nastolatkowie. Na fotografiach okazują sobie miłość. Nie tylko się przytulają, ale także namiętnie całują.

Czy człowiek może być szczęśliwy bez miłości? Wszystko wskazuje na to, że nie! Mimo to, Justyna Żyła długo nie potrafiła otworzyć swojego serca dla innego mężczyzny. Od kilku tygodni w mediach społecznościowych pokazywała, że powoli się to zmienia. I tak w końcu pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama nowym chłopakiem. W niedzielny wieczór pokazała go po raz pierwszy!

Kim jest? Tego, niestety, jak na razie nie wiemy. Z opublikowanych zdjęć widać, że jest to wysoki, postawny i dobrze zbudowany mężczyzna. Na twarzy widać delikatny zarost. Tajemniczy mężczyzna jest ubrany w stylu casualowej elegancji. Do ładnych spodni i eleganackich butów, postanowił dodać czapkę z daszkiem. Co najważniejsze, oboje niezwykle się kochają. Namiętnie wyrazili swoją miłość.

Gorący pocałunek, niczym u świeżo zakochanych nastolatków, to nie wszystko. Na drugiej fotografii szczęśliwa para przytula się do siebie, a Justyna opublikowała piękne słowa. - Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty Niech zostanie wszystko tak, jak jest - napisała Żyła.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć parze dużo szczęścia. Powodzenia, pani Justyno!

Justyna Żyła pokazała nowego chłopaka
Autor: Instagram Justyna Żyła pokazała nowego chłopaka
Najnowsze