Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła znajdzie sobie nową pracę? Zdjęcie mówi wszystko, na jej usługi trzeba będzie poczekać

2022-04-26 10:03

Justyna Żyła znajdzie inne zajęcie? Mimo że celebrytka od pewnego czasu pracuje jako cukiernik w zamieszkałej przez siebie Wiśle, to pokazała na mediach społecznościowych zdjęcie, które może sugerować jej kolejny zawód. Jak przekonuje była ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich, na jej przebranżowienie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Justyna Żyła jest postacią, która przez ostatnie lata wzbudzała ogrom kontrowersji. Była ukochana Piotra Żyły zadziwiała Polskę swoimi wyznaniami na temat związku ze skoczkiem narciarskim, a wielka popularność zapewniła jej udział w "Tańcu z Gwiazdami", a także w rozbieranej sesji magazynu "Playboy". Ostatnimi czasy, życie Żyły się bardzo uspokoiło, a ona sama zajęła się wychowywaniem dzieci i pracą w jednej z cukierni w Wiśle. Mimo że talent kulinarny Żyły znany jest przez jej wszystkich obserwatorów na mediach społecznościowych, to najnowsza publikacja celebrytki sugeruje, że ta może myśleć o przebranżowieniu. Na jej usługi trzeba będzie jednak poczekać.

Co dalej z przyszłością Grzegorza Krychowiaka? Słynny dziennikarz nie ma wątpliwości, może dojść do transferu

Justyna Żyła zmieni zawód? Jak na razie pracuje w cukierni

Tuż po przyjęciu posady w cukierni w Wiśle, Justyna Żyła pisała na swoich mediach społecznościowych, że jest bardzo zadowolona z powrotu do miejsca, w którym pracowała przed laty i w którym na życie zarabiała jej mama.

- Od niedawna przeżywam „powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat - chwaliła się Żyła.

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez celebrytkę sugeruje jednak, że bycie cukiernikiem to niejedyny pomysł, jaki ma na siebie. Czy doczekamy się przebranżowienia byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami"?

Lukas Podolski nie miał wyjścia. Musiał podjąć trudną decyzję. Taki ruch może zaboleć wielu

Aby zobaczyć zdjęcia Justyny Żyły bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła może się przebranżowić? Pokazała efekty swojej pracy

Okazuje się, że Justyna Żyła może w przyszłości zostać kosmetyczką. Celebrytka pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych manicurem wykonanym dla córki. Jak sama mówi jednak, pierwsze zlecenia od zainteresowanych osób zacznie realizować dopiero za 7,5 roku!

- Zapisy od 1.01.2030. Przedtem nie mam wolnych terminów - napisała Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze