Kamil Stoch zszokował sztab reprezentacji Polski. Doleżal mówi o odpaleniu bomby!

2021-06-24 18:07
Kamil Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch wprowadził w zdumienie wszystkich członków sztabu szkoleniowego reprezentacji, pokazując niezwykłą formę w trakcie zgrupowania skoczków w Rasnau. Michal Doleżał nie ukrywał zachwytu i udzielił wywiadu, w którym nazwał skoki mistrza olimpijskiego z Soczi odpaleniem bomby. Mimo że Stoch musiał ostatnio odbyć zabieg usunięcia narośli kostnej, to po jego kontuzji nie widać śladu, a on sam pokazuje wielką sportową klasę. Wiele wskazuje na to, że doświadczony sportowiec zachwyci w trakcie nadchodzącego sezonu Pucharu Świata.

Kamil Stoch mimo wieku, nadal udowadnia, czemu jest niekwestionowanym liderem reprezentacji Polski. W trakcie ostatniego zgrupowania skoczków w Rasnau utytułowany mistrz miał pokazać prawdziwą klasę i zdumieć wszystkich członków sztabu szkoleniowego. O dobrej postawie Stocha na łamach portalu "skijumping.pl" powiedział Michal Doleżal, który nie mógł ukryć podziwu.

Za 2 tysiące chcieli WYLIZAĆ buty i wąchać skarpetki narzeczonej Szpilki. Kamila Wybrańczyk ujawniła ZBOCZONE wiadomości

Kamil Stoch wychwalany przez Doleżala. Pokazał klasę w Rasnau

Mimo że skoczek przechodził ostatnio rehabilitację po zabiegu usunięcia narośli kostnej, to wciąż znajduje się w dobrej formie i ma wielkie nadzieje na zwycięstwa w nadchodzącym sezonie. Do wspaniałej dyspozycji skoczka odniósł się trener reprezentacji - Michal Doleżal, który powiedział o "odpaleniu bomby" przez Stocha, szczególnie że w trakcie jednego ze skoków przeskoczył skocznię.

- Nikt nie spodziewał się, że od razu odpali taką bombę... Wystraszył wszystkich, najbardziej siebie - powiedział Doleżal na łamach portalu "skijumping.pl".

Nagranie z próby Stocha szybko znalazło się w internecie i stało się prawdziwym hitem wśród fanów. Miłośnicy talentu Stocha mają nadzieję, że doświadczony reprezentant kraju przyniesie im w tym sezonie wielką, sportową radość.

Szwedzi BEZCZELNIE KPIĄ z Lewandowskiego. Te słowa nie przejdą bez echa

Doleżal o zdrowiu Stocha

W trakcie rozmowy z portalem "skijumping.pl" czeski trener powiedział także o zdrowiu Stocha i o tym, jak przebiegła jego rehabilitacja. Szkoleniowiec zaznacza, że mistrz olimpijski z Soczi nie będzie miał większych problemów z trenowaniem z kadrą narodową.

- Po wiosennym zabiegu wszystko jest w porządku, teraz może już normalnie trenować na skoczni. Kamil z niecierpliwością czekał na ten moment. Podczas przygotowań na pewno pojawią się jakieś problemy, ale Kamil ma duże doświadczenie - przekazuje trener Michal Doležal w rozmowie ze Skijumping.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE