Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek opowiedziała o rozstaniu. Ukochana Piotra Żyły musiała to z siebie wyrzucić

2022-04-14 12:42

Marcelina Ziętek to jedna z najpopularniejszych partnerek polskich sportowców. Nie może to dziwić, gdyż piękna modelka i aktorka związała się z Piotrem Żyłą, który od wielu lat stanowi o sile skoków narciarskich w Polsce. Choć przez pewien czas plotki mówiły o pewnych problemach w związku, para przetrwała trudniejszy okres i w dalszym ciągu cieszy się miłością. Mimo to, w życiu 24-latki doszło do poważnego rozstania, o którym postanowiła opowiedzieć nieco więcej.

Przez wiele lat Piotr Żyła był związany z Justyną, z którą ma dwoje dzieci. Jednak to małżeństwo skończyło się głośnym rozwodem, o którym mówiły setki tysięcy kibiców w Polsce. Jednak życie toczy się dalej, a "Wiewiór" odnalazł szczęście w Marcelinie Ziętek. Młodsza o 11 lat dziewczyna skradła jego serce i natychmiast stała się ulubienicą kibiców. Niektórzy z nich mogli ją kojarzyć, gdyż próbuje swoich sił w modelingu, a także aktorstwie. Występy w paradokumentalnych serialach "Szkoła" oraz "19+" przyniosły jej sporą popularność, którą wzmógł związek z czołowym polskim skoczkiem. Para przez pewien czas ukrywała swoje uczucia, ale w zeszłym roku wszystko upubliczniła. Szczegóły z życia prywatnego partnerów natychmiast zainteresowały sympatyków Żyły.

Wydało się, jak pracę zaczął Thomas Thurnbichler. Polski skoczek zdradził szczegóły, tak działa Austriak

W galerii poniżej zobaczysz, jak mieszka Marcelina Ziętek:

Ukochana Żyły opowiedziała o rozstaniu

Widać to choćby po Instagramie, którego obserwuje blisko 100 tysięcy użytkowników. Dziewczyna regularnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami z życia codziennego, które od kilku lat skupiało się w dużej mierze wokół roli w paradokumencie "19+". Ziętek grała w nim Kaję Jarosik, jednak piękne czasy na planie dobiegły końca. Serial ten został zakończony, co wywołało u 24-latki mnóstwo emocji. Ostatnie dni na planie były dla niej okazją do wspomnień i pożegnań, z czego chętnie skorzystała.

Totalne zaskoczenie! Tego Kamil Stoch i spółka się nie spodziewali. Pojawiły się rewolucyjne plany

Dawid Kubacki o zakończonym sezonie olimpijskim

"Ponieważ to ostatnie dni na planie chciałabym powiedzieć o osobach, które przez lata tworzyły ten serial, a nie widać ich na ekranie. To ludzie pracujący z pasją zaangażowaniem i często z wielką cierpliwością. DZIĘKUJĘ im za cudowną atmosferę na planie, za bardzo profesjonalne warunki pracy i zawsze pomocną dłoń. Nasze postaci odpowiednio oświetlone, nagłośnienie, ubrane, pomalowane i w końcu sfilmowane to ich zasługa i wszystko po to, aby dostarczać niezapomnianych emocji naszym Widzom. Zdjęcia, które oglądacie to efekt wczorajszej spontanicznej sesji na planie na moją prośbę" - skomentowała rozstanie z serialem Ziętek.

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze