Ryoyu Kobayashi, skoki narciarskie

i

Autor: East News Ryoyu Kobayashi

Poważne kłopoty zdrowotne czołowego skoczka. Ryoyu Kobayashi miał prawie 40 STOPNI gorączki

2021-05-11 16:36

Skoczkowie narciarscy powoli zaczynają przygotowania do kolejnego sezonu Pucharu Świata, który poprzedzać będzie oczywiście letni cykl Grand Prix. Na razie trenować nie może jeden z japońskich skoczków. Według informacji tamtejszych mediów, Ryoyu Kobayashi ma poważne kłopoty zdrowotne. Gorączka dochodzić miała nawet do 40 stopni gorączki. To prawdopodobnie pokłosie koronawirusa, z którym ma się zmagać jego organizm.

Media: Ryoyu Kobayashi z koronawirusem

Ryoyu Kobayashi to jeden z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Japoński zawodnik wystrzelił z formą w ostatnich latach i na swoim koncie ma już Kryształową Kulę. W minionej edycji Pucharu Świata znakomicie radził sobie zwłaszcza podczas rywalizacji na skoczniach mamucich. Zajął drugie miejsce w klasyfikacji małej Kryształowej Kuli. W nadchodzącym sezonie znów będzie celował w najwyższe miejsca. Najpierw jednak musi poradzić sobie z koronawirusem. Według lokalnych mediów, to właśnie Ryoyu Kobayashi mierzy się z chorobą. Tsuchiya Home, klub, w którym ćwiczy skoczek, poinformował, że jeden z jego zawodników jest zakażony. Według portalu Hokkaido-np.co.jp, ma objawy COVID-19! Na całe szczęście radzi sobie coraz lepiej. Kilka dni temu gorączka sięgała jednak nawet 39,5 stopnia!

Kobayashi zanotował OKROPNIE wyglądający upadek! Ale HUKNĄŁ! POTWORNE obrazki

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Ryoyu Kobayashi w Pucharze Świata

Ryoyu Kobayashi ma na swoim koncie dziewiętnaście zwycięstw w Pucharze Świata. Japończyk 34-krotnie stawał na podium w indywidualnych konkursach PŚ. W CV brakuje mu medalu Igrzysk Olimpijskich. Po brąz sięgał na MŚ 2019 w Seefeld w drużynie. W sezonie 2018/2019 wygrał Turniej Czterech Skoczni.

Ewa Bilan-Stoch szczerze o ciężkich chwilach. Zobacz szczegóły w galerii poniżej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze