Kobayashi zanotował OKROPNIE wyglądający upadek! Ale HUKNĄŁ! POTWORNE obrazki

2021-03-05 17:45 dko
Ryoyu Kobayashi
Autor: AP Ryoyu Kobayashi

Od początku konkursu na skoczni dużej podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie panowały fatalne warunki pogodowe. Nie dość, że wiał mocny wiatr pod narty, który osiągał prędkość dochodzącą do 5 m/s, to padał bardzo gęsty śnieg. Wielu zawodników z powodu świeżego opadu miało ogromne problemy z utrzymaniem równowagi tuż po lądowaniu. Upadek jednego ze skoczków wisiał w powietrzu i niestety pech przytrafił się Ryoyu Kobayashiemu.

Prognozy pogody dla Oberstdorfu na piątkowy wieczór od dawna nie zapowiadały niczego dobrego. Przedsmak tego, jak spora loteria czeka nas podczas konkursu indywidualnego na mistrzostwach świata, dostaliśmy w czwartek, kiedy to zawodnicy zmagali się z mocnym wiatrem w plecy. W piątek podmuchy odwróciły się i wiało zawodnikom pod narty, ale najniebezpieczniejszy był gęsto padający śnieg. Ten sprawiał, że na zeskoku było mnóstwo świeżego puchu, a to utrudniało zawodnikom lądowanie. Wielu skoczków miało problem z utrzymaniem równowagi. Pecha miał niestety Ryoyu Kobayashi, który nie dość, że nie poleciał zbyt daleko, to zanotował groźnie wyglądający upadek. Japończykowi odjechała prawa narta i z dużym impetem uderzył o zeskok. Na całe szczęście zdołał się błyskawicznie pozbierać i o własnych siłach opuścił skocznię.

MŚ Oberstdorf: Co tam się DZIEJE?! Całkowity ARMAGEDON podczas konkursu! Fani ZANIEPOKOJENI

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze