Skoki narciarskie Wisła 2020 Puchar Świata TRANSMISJA TV. PŚ Wisła STREAM ONLINE w Internecie TRANSMISJA w TELEWIZJI. Gdzie oglądać skoki 21.11 ONLINE

2020-11-21 8:38 md
Skoki narciarskie O KTÓREJ GODZINIE dzisiaj
Autor: Cyfra Sport Skoki narciarskie O KTÓREJ GODZINIE dzisiaj

Skoki narciarskie Wisła 2020 Puchar Świata TRANSMISJA TV. PŚ Wisła STREAM ONLINE w Internecie TRANSMISJA w TELEWIZJI. Gdzie oglądać skoki 21.11 ONLINE. SKOKI NARCIARSKIE w TV gdzie obejrzeć. Puchar Świata Wisła skoki STREAM w Internecie. Na ten weekend wszyscy fani skoków narciarskich czekali bardzo długo, ale wreszcie nadszedł! Czas na pierwsze zawody z cyklu Pucharu Świata 2020/2021! Skoki narciarskie Wisła 2020 TRANSMISJA TV STREAM ONLINE.

SKOKI NARCIARSKIE WISŁA GDZIE OBEJRZEĆ W TV

Adam Małysz jest przekonany, że polscy skoczkowie narciarscy znajduja się w wysokiej formie w obliczu startu sezon 2020/2021. Swoją klasę będa jednak musieli udowodnić na skoczni, a o to na pewno łatwo nie będzie. Zwłaszcza, że jak zwrócił uwagę sam legendarny reprezentant Polski, obiekt w Wiśle nie wybacza błędów. Jeżeli chce się odnieść na nim sukces, należy być w pełni skoncentrowanym od samego początku do końca skoku. Czy polscy zawodnicy przyniosą nam powody do dumy i radości, a sezon 2020/2021 rozpoczną z przytupem? Czas się przekonać oglądając pierwsze zawody nowych rozgrywek!

SKOKI WISŁA STREAM ONLINE W INTERNECIE

Pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni w Wiśle rozpocznie się w sobotę, 21 listopada o godzinie 16:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO ze skoków w Wiśle w stacjach Eurosport 1 oraz TVP Sport. DARMOWY STREAM ONLINE w Internecie ze skoków w Wiśle na stronie sport.tvp.pl.

Najnowsze