Straszne wiadomości o Granerudzie. Jest z nim coraz GORZEJ. Choroba POTWORNIE w niego uderzyła

2021-03-05 14:10 dko
Halvor Egner Granerud
Autor: East News Halvor Egner Granerud

Nie ma szczęścia Halvor Egner Granerud do wielkich imprez w tym sezonie. Najpierw pechowo przegrał złoto w trakcie mistrzostw świata w lotach narciarskich, a podczas trwającej imprezy w Oberstdorfie dopadł go koronawirus. Tym samym lider Pucharu Świata nie zdobędzie indywidualnie medalu podczas mistrzostw w Niemczech. Nie to jednak jest aktualnie najważniejsze. Szkoleniowiec norweskiej kadry przekazał bowiem, że Granerud czuje się coraz gorzej.

Halvor Egner Granerud zdominował tegoroczny sezon w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Reprezentant Norwegii seryjnie wygrywa kolejne konkursy i ze względu na odwołane Raw Air, już teraz może cieszyć się ze zdobycia Kryształowej Kuli. Paradoksalnie będzie to swego rodzaju "nagroda pocieszenia", bo Granerud zapewne liczył na wiele więcej. W tym sezonie odbyło się bowiem kilka ważnych imprez, w tym mistrzostwa świata w Oberstdorfie. Norweg na skoczni normalnej był tuż za podium i liczył, że podczas zawodów na obiekcie dużym powetuje sobie straty z ubiegłego tygodnia. Niestety Graneruda dopadł koronawirus. W środę okazało się, że skoczek jest zakażony, a to z kolei sprawia, że nie zobaczymy go ani podczas piątkowej, ani podczas sobotniej rywalizacji drużynowej.

NERWY były ogromne, ale to już KONIEC! Polscy skoczkowie wszystko wiedzą, ważny komunikat

W kontekście najnowszych informacji dotyczących Graneruda, osiągnięcia na skoczni schodzą jednak na plan dalszy. Szkoleniowiec norweskiej kadry, Alexander Stoeckl przekazał na łamach ""Dagbladet", że stan zdrowia lidera Pucharu Świata pogorszył się. - Miał mdłości i prawdopodobnie gorączkę. Jest bardzo zmęczony i wyczerpany - wyjawił trener. Jeszcze kilkanaście godzin temu sam Granerud informował, że czuje się dobrze.

Podwładny ma już dość Adama Małysza! Zarzucił mu okropne działanie. To już jest wojna w polskich skokach!

Żyła mistrzem świata!

- Halvor jest tym wszystkim wykończony. Ma pewne objawy koronawirusa. Ale najgorzej czuje się psychicznie. Najtrudniej jest mu znieść, że musi zostać w izolacji w Oberstdorfie przez czternaście dni - powiedział Stoeckl. Norwegowie zastanawiają się również, gdzie mogło dojść do zakażenia, bo Granerud był dobrze izolowany od innych osób. Podejrzewa się, że skoczek mógł zarazić się w Rumunii, gdzie rywalizowano zaraz przed mistrzostwami, lub jadąc z Rumunii do Niemiec.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze