Nie żyje Kacper Tekieli, mąż Justyny Kowalczyk

i

Autor: Instagram Nie żyje Kacper Tekieli, mąż Justyny Kowalczyk

Wzruszające pożegnanie

Tak pierwsza żona pożegnała Kacpra Tekieliego. Byli razem ponad 10 lat! Za to mu podziękowała

2023-05-19 6:11

Kacper Tekieli zginął w tragicznych okolicznościach w Alpach. Tragiczne informacje pojawiły się w mediach w czwartkowe przedpołudnie. Alpinista, a prywatnie mąż Justyny Kowalczyk, stracił życie podczas lawiny. Sportowiec żegnany jest przez wiele bliskich mu osób, które nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło w Szwajcarii. Głos zabrała także pierwsza żona Kacpra Tekieliego, Małgorzata Lebda.

Katastrofalne wieści o śmierci męża Justyny Kowalczyk, Kacpra Tekieliego pojawiły się w polskich mediach w czwartkowe przedpołudnie. O tragedii, do której doszło w Alpach w Szwajcarii informowały m.in. portale DTS24.pl czy Tatromaniak.pl. Mężczyzna miał zginąć w lawinisku, a okoliczności zdarzenia ma zbadać tamtejsza prokuratura. Zaniepokojona brakiem kontaktu z mężem Justyna Kowalczyk poprosiła o pomoc znajomych i odpowiednie służby. Niestety, w czwartkowy poranek odnaleziono ciało Kacpra Tekieliego.

Ten wpis Justyny Kowalczyk o zmarłym mężu rozrywa serce. Wspólne zdjęcie i słowa, które mówią wszystko

Tak pierwsza żona pożegnała Kacpra Tekieliego

Kacper Tekieli zginął podczas zejścia ze szczytu góry Jungfrau - takie informacje w czwartkowe popołudnie przekazywała stacja RMF FM. Tekieli należał do czołówki polskich alpinistów i zawsze wyjątkowo dbał o bezpieczeństwo.

Partner Justyny Kowalczyk poślubił ukochaną we wrześniu 2020 roku. Nie trzeba było długo czekać, a na świat przyszedł ich potomek - Hugo. Wcześniej Kacper Tekieli był w wieloletnim związku z poetką i biegaczką górską Małgorzatą Lebdą. Ona także pożegnała alpinistę w poruszającym wpisie na Facebooku.

- Żegnaj Kacper. Jestem wdzięczna za te ponad dziesięć lat, w których sobie towarzyszyliśmy. Inspirujący, mocny, wymagający był to czas. Dorośliśmy przy sobie, a później puściliśmy siebie wolno. I za to też dziękuję. Łączę się w bólu ze wszystkimi, dla których Kacper był bliskim człowiekiem. A jest takich wielu i wiele. Niech nasz ból przemieni się w coś dobrego - napisała.

To Justyna Kowalczyk zaalarmowała o zaginięciu męża. Mamy najnowszy komentarz. Wiadomo, kiedy odnaleziono ciało Kacpra Tekieliego

Tragiczna śmierć męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli zginął w Alpach
Listen on Spreaker.
Najnowsze