Tego jeszcze nie było! Dawid Kubacki dosiadł potężną bestię i wziął się za harówkę! Tym się musiał ratować

2021-06-21 13:12
Dawid Kubacki dosiadł bestii
Autor: SE Dawid Kubacki dosiadł bestii

Skoczkowie reprezentacji Polski aktywnie wykorzystują przerwę pomiędzy sezonami Pucharu Świata w skokach narciarskich i nie tylko spędzają czas ze swoimi najbliższymi, ale również trenują, aby dobrze przygotować się do nadchodzących zawodów. Dawid Kubacki znalazł również czas na to, aby zadbać o swój dom oraz podwórko i dosiadł prawdziwej bestii. Jak się przy okazji okazało, skoczek musiał się ratować nowym sprzętem. Wszystko przez potwornie wielką powierzchnię swojego podwórka.

Przerwa pomiędzy kolejnymi sezonami Pucharu Świata w skokach narciarskich to wyjątkowy czas dla zawodników. Skoczkowie, którzy podczas zimy nie mają czas na nic innego niż wyjazd na kolejne zawody oraz turnieje teraz w końcu mają czas na to, aby pobyć trochę ze swoimi rodzinami i najbliższymi. Środek lata oraz ładna pogoda sprawiają, że reprezentanci Polski mają szeroki wachlarz możliwość oraz aktywności fizycznych, które mogą robić w swoim wolnym czasie pomiędzy kolejnymi treningami przed rozpoczęciem kolejnego sezonu w skokach narciarskich. Dawid Kubacki stwierdził wykorzystać to, że jest w domu i postanowił skosić trawę na podwórku. W tym celu jednak dosiadł prawdziwego potwora, którym znacznie ułatwił sobie pracę zdradzając przy okazji, jak wielką powierzchnie ma jego posesja. Poznajcie szczegóły zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Dawid Kubacki dom

Dawid Kubacki zalicza się nie tylko do grona najlepszych skoczków w reprezentacji Polski, ale również najlepiej opłacanych zawodników Biało-czerwonych. Wysokie zarobki pozwoliły skoczkowi na zabezpieczenie finansowe swojej rodziny oraz zadbanie o odpowiedni dom i duże podwórko. Przy okazji ostatniego posta na Instagramie Dawid Kubacki pochwalił się, jaką powierzchnie ma jego podwórko. Jak się okazało, skoczek musiał zaopatrzyć się w specjalną kosiarkę, aby uporać się z trawnikiem przy swoim domu. 

Wyjątkowy dzień w życiu Kamila Stocha zbliża się wielkimi krokami. Zapanowała wielka radość

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze