Totalna demolka pod domem Adama Małysza. Potrzebny był ciężki sprzęt. Niecodzienne widoki

2021-04-21 18:04 Damian Okła
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Jeszcze trochę poczekamy nim ponownie zobaczymy polskich skoczków w akcji. Co prawda zawodnicy przygotowują się już do kolejnego sezonu, ale do pierwszej rywalizacji w Letnim Grand Prix jeszcze daleka droga. Oznacza to, że nieco więcej czasu dla siebie ma również Adam Małysz. Dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej przez cały sezon towarzyszy skoczkom, a w ostatnich dniach mógł w końcu poświęcić się pracom domowym. Zdjęcia Małysza zaskoczyły sporą część jego fanów.

Co prawda Adam Małysz karierę sportową zakończył już wiele lat temu i wydawać by się mogło, że wiedzie obecnie spokojne życie z dala od sportowych wydarzeń. Nic bardziej mylnego! Małysz wciąż jest obecny w skokach narciarskich i przez niemal cały sezon możemy obserwować, jak towarzyszy polskim skoczkom. Legendarny zawodnik jako dyrektor w Polskim Związku Narciarskim ma wiele rzeczy do dopilnowania i w dużej mierze swoje obowiązki wykonuje w mieście, gdzie toczą się dane zawody. Sezon zimowy poświęca więc swojej ukochanej dyscyplinie sportu. Czas na odpoczynek Małysz ma przede wszystkim wczesną wiosną i na początku lata, kiedy to Letnie Grand Prix dopiero się rozkręca, a do sezonu zimowego jeszcze daleka droga. Małysz ma wiele pasji i stara się je realizować w czasie wolnym. Jedną z nich często chwali się w mediach społecznościowych.

Dom Małysza

Adam Małysz uwielbia dbać o swój piękny dom. Były skoczek nie zamierzał opuszczać swojej rodzinnej Wisły i to właśnie tam postanowił wybudować "cztery kąty". Mieszkańcy tej miejscowości mogą podziwiać więc piękny dom Małysza, który jest ozdobą okolicy. Nie byłoby tego jednak bez ogromnej pracy, jaką wokół posiadłości wykonuje Orzeł z Wisły. A pracy jest niemało.

Rozgardiasz pod domem Małysza

Każdy kto mieszka w domu jednorodzinnym wie, że wiosna to czas na porządki i planowanie tego, co zrobi się w ogrodzie. Małysz już niejednokrotnie chwalił się w mediach społecznościowych pasją do majsterkowania na podwórku. Teraz postanowił jednak przeprowadzić totalną demolkę, aby następnie wybudować coś, co będzie cieszyło oko. O szczegółach "przedsięwzięcia" Małysza dowiecie się z galerii poniżej.

Adam Małysz z żoną wpadli w ogromne problemy finansowe i sprzedawali majątek. Teściowie rzucili im się na ratunek

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze