Marcelina Ziętek

i

Autor: Marcelina Ziętek/Instagram

Zaskakujące!

Tym Marcelina Ziętek zajmowała się w przeszłości! Była związana ze sportem, zanim zaczęła spotykać się z Żyłą

2023-03-15 9:23

Marcelina Ziętek swoją popularność zdobyła przede wszystkim jako modelka i aktorka. W świecie sportu zyskała rozgłos po tym, jak pojawiły się plotki, że spotyka się z 10 lat starszym od siebie Piotrem Żyłą. Mało kto pamięta jednak, że Marcelina Ziętek ze sportem związana była już wcześniej, o czym dowiedzieć możemy się z mediów społecznościowych.

Marcelina Ziętek od pewnego czasu spotyka się z polskim skoczkiem, Piotrem Żyłą. Początkowo na temat związku aktorki i sportowca pojawiało się sporo plotek, a oboje zgodnie milczeli na temat ewentualnego związku. W końcu jednak para postanowiła przestać się „kryć” i zaczęła publikować wspólne zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych. Młoda aktorka i modelka chętnie wspiera swojego ukochanego w jego zmaganiach na arenie międzynarodowej, nie raz pojawiała się choćby na zawodach w Polsce. Ale okazuje się, że już lata wcześniej Marcelina Ziętek była związana ze sportem!

W takiej odsłonie Marceliny Ziętek jeszcze nie widzieliście!

Oczywiście, kto śledzi profile Marceliny Ziętek w mediach społecznościowych od wielu lat, może wiedzieć o co chodzi. Jednak wielu fanów zyskała ona dopiero niedawno i część z nich na pewno nie przeglądała wszystkich zdjęć ukochanej Piotra Żyły. Okazuje się, że modelka i aktorka w przeszłości bardzo aktywnie wspierała jeden z bardziej znanych polskich klubów piłkarskich!

Marcelina Ziętek w przeszłości była bowiem cheerleaderką! Ta forma wsparcia nie jest tak bardzo rozpowszechniona w Polsce, ale możemy zetknąć się z nią podczas meczów koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej czy właśnie, choć raczej rzadko, piłki nożnej. Marcelina Ziętek w październiku 2015 roku, czyli ponad 7 lat temu (!), udostępniła zdjęcie z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice, na którym wspierała gospodarzy właśnie jako cheerleaderka. Jak widzimy, ostatecznie nie poświęciła ona temu więcej czasu i obecnie zajmuje się innymi aktywnościami.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze