Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/Izabela Małysz Izabela Małysz oraz Adam Małysz

Zmysłowe chwile Adama Małysza z żoną. Izabela bez skarpetek aż oderwała się od ziemi

2022-04-24 18:08

Adam Małysz to od wielu lat jedna z najpopularniejszych postaci polskiego sportu. Jako skoczek osiągał ogromne sukcesy, dzięki którym w Polsce wybuchła "Małyszomania". U jego boku przez cały ten szalony okres była ukochana Izabela, która także zyskała wielką rozpoznawalność. Fani z zainteresowaniem śledzą życie wpływowego małżeństwa, a media społecznościowe dały im odpowiednie możliwości. Ostatnie zdjęcia 43-latki wywołały prawdziwe poruszenie!

Wielu kibiców może być w szoku, że małżeństwo Adama i Izabeli Małyszów trwa już niemal 25 lat. Dokładnie 6 czerwca będą oni obchodzić srebrne gody, a ukochana stała przy mężu niezależnie od wzlotów i upadków. Zawodowo "Orzeł z Wisły" przeżywa ostatnio trudne chwile. Liderzy kadry - Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła - głośno wyrażali niezadowolenie w związku z decyzją o odejściu Michala Doleżala, a krytyka spadła w dużej mierze na dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego. 44-latek nie ukrywał, że wydarzenia z końcówki sezonu mocno nim wstrząsnęły, a do publicznej wiadomości zaczęły wyciekać brudy z szatni. Kibice dowiedzieli się o nie najlepszej relacji pomiędzy Małyszem a Stochem, chociaż przez wiele lat dwaj mistrzowie mocno się wspierali. Na szczęście czterokrotny zdobywca Pucharu Świata zawsze może liczyć na najbliższych, którzy wspierają go w każdej chwili.

Zajęcie Izabeli Małysz dla wielu jest niewiadomą. W galerii poniżej dowiesz się wszystkiego!

Czułe chwile Adama Małysza i Izabeli

W ostatnich miesiącach o ukochanych kobietach legendarnego skoczka zrobiło się bardzo głośno. Żona czterokrotnego medalisty olimpijskiego jesienią zeszłego roku wzięła udział w popularnym programie "Taniec z Gwiazdami", a jedyna córka małżeństwa zaczęła żyć pełnią życia. Karolina wzięła ślub i rozpoczęła budowę własnej ścieżki, którą śledzą tysiące kibiców. Z pewnością wynika to także z sympatii do ojca dziewczyny, a dzięki mediom społecznościowym fani mogą obserwować codzienność rodziny. 

Sonda
Czy liderzy polskiej kadry skoczków przesadzili z krytyką wymierzoną w Adama Małysza?

Małyszowie spędzili w ostatni weekend romantyczny wieczór, który tak spodobał się Izabeli, że nie mogła powstrzymać się przed opublikowaniem czułych zdjęć w internecie. Na pierwszej z fotografii Adam chwycił żonę w talii, a ta go romantycznie objęła. Ze zdjęcia aż kipią emocje i można wyobrazić sobie nadchodzący pocałunek, jednak kolejny wpis kobiety tylko podgrzał atmosferę. "Orzeł z Wisły" zajął się żoną niczym 25 lat temu po ślubie i ją podniósł, w czym nie przeszkodził mu nawet brak skarpetek na jej stopach. Kobiecie wyraźnie się to spodobało, o czym świadczy szeroki uśmiech. Aż serce rośnie, patrząc na ich wielką miłość!

Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/Izabela Małysz Izabela Małysz i Adam Małysz w czułym objęciu
Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/Izabela Małysz Izabela Małysz na rękach Adama bez skarpetek
Michal Doleżal o pożegnaniu z kadrą skoczków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze