Agnieszka Radwańska błyszczała na pokazie. Modelki mogły się SCHOWAĆ [ZDJĘCIA]

2019-09-25 19:08 JWa
Agnieszka Radwańska na pokazie marki Bizuu
Autor: Instagram / aradwanska Agnieszka Radwańska na pokazie marki Bizuu

Agnieszka Radwańska po zakończeniu profesjonalnej kariery tenisistki ma czas, by zajmować się innymi pasjami. Jedną z nich jest moda. Isia zawsze kroczyła za trendami, a teraz dodatkowo pojawia się na pokazach. Ostatnio uświetniła wydarzenie organizowane przez markę Bizuu. Swoją kreacją przyćmiła wszystkie modelki, które pojawiły się na wybiegu!

Agnieszka Radwańska, mimo że zakończyła tenisową karierę, wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie sportowych kibiców. Isia angażuje się wciąż w projekty, mające na celu znalezienie młodych talentów w swojej dyscyplinie. Jednak ma także czas na rozwijanie swoich pasji, do których niewątpliwie należy również moda. W czasach swojej sportowej świetności nie zawsze mogła pojawiać się na pokazach, ale gdy już mogła na takim być, to bawiła się z reguły doskonale. Nic dziwnego, że teraz, gdy wolnych chwil jest więcej, zalicza często takie wydarzenia. Ostatnim był pokaz marki Bizuu, na którym po raz kolejny krakowianka zadała szyku.

Agnieszka Radwańska założyła na pokaz sukienkę w kolorze pudrowego różu. Ozdobiona koronkami robiła niesamowite wrażenie. Była bardzo krótka, dzięki czemu była tenisistka mogła eksponować wyrzeźbione przez lata treningów nogi. Całość kreacji uzupełniły wściekle różowe wysokie szpilki. Fani, po zobaczeniu zdjęć na Instagramie, byli w siódmym niebie!

Wielu obserwujących konto Isi na portalu społecznościowym nie mogło wyjść z podziwu dla figury Radwańskiej. "Aga ale masz nogi" - czytamy w jednym komentarzu, okraszonym dodatkowo emotikonami płomieni. "Jaaa... IDEALNA" - napisała inna fanka. Jedno jest pewne - modelki na tym pokazie mogły poczuć się zazdrosne, gdy na ściance stanęła Agnieszka Radwańska!