Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/agnieszkaradwanska

Agnieszka Radwańska z klasą wróciła na kort! Wielokrotnie słyszała jedno zdanie, co za uznanie

2022-07-06 12:14

Agnieszka Radwańska wróciła na korty Wimbledonu. Oczywiście nie startowała ona w turnieju głównym, a turnieju legend, gdzie gra z innymi byłymi tenisistkami. Okazało się, że Radwańska, która karierę zakończyła ledwie 4 lata temu, wciąż gra na bardzo wysokim poziomie, co dostrzegli eksperci, fani, a nawet rywalki! 33-latka nie raz usłyszała, że wybrała… zły turniej.

Agnieszka Radwańska cieszy się niegasnącą popularnością wśród polskich i zagranicznych kibiców, choć minęło już parę lat od zakończenia jej kariery. Polska tenisistka w tym czasie dokończyła studia czy została mamą, ale nie straciła miłości do tenisa i regularnie trenuje. Widać to jak na dłoni na turnieju legend, który rozgrywany jest przy okazji głównego turnieju Wimbledonu. Agnieszka Radwańska w parze z Jeleną Janković pokonały włoski duet Flavia Pennetta i Franceska Schavione, w którym polska tenisistka wyraźnie pokazała się z najlepszej strony. Po świetnej grze Radwańskiej wiele jest przekonanych, że 33-latka bez problemu mogłaby wystartować w głównym turnieju Wimbledonu!

Jan Tomaszewski ma ważny apel do Igi Świątek. Piękne słowa legendy po porażce Polki na Wimbledonie

Radwańska wciąż na poziomie cyklu WTA? Rywalka nie miała wątpliwości

Agnieszka Radwańska nie ukrywa radości, że znów mogła pojawić się na trawiastych kortach Wimbledonu i jak sama przyznała, nie miała dużych problemów, by znów na nich zagrać na dobrym poziomie. Okazuje się, że kolejne zagrania wychodziły jej tak dobrze, że inne zawodniczki zastanawiały się, czemu 33-latka nie gra w turnieju głównym. – Dziewczyny śmiały się w szatni, żebym coś zepsuła, bo tak dalej nie może być. Pytały też, co ja tutaj robię i mówiły, że pomyliłam turniej, bo powinnam tu grać normalnie w debla, bo to inny poziom – śmiała się Radwańska po meczu – Dlaczego ona nie gra w tourze?! – krzyknęła z kolei Flavia Pennetta w trakcie samego spotkania, komentując w żartobliwy sposób kolejne zagrania Radwańskiej.

Jeden z fanów zaczepił Igę Świątek i zadał jej trudne pytanie. Jej odpowiedź podbiła serca internautów!

Choć to tylko turniej pokazowy, to Radwańska podkreśla, że chce zagrać w finale. – Nie jesteśmy w tourze, nie ma wysokiej stawki, ale jednak jest to rywalizacja. Zawsze lepiej wygląda i człowiek się lepiej czuje, gdy schodzi z kortu jako zwycięzca – powiedziała krakowianka, która nie ukrywa, że jej celem jest dojście do finału.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze