Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Dziennikarz zażartował z Igi Świątek. Nie zgadniecie, o co chodziło. Reakcja reporterów była jednoznaczna

2022-05-29 8:50

Iga Świątek jest w świetnej formie, przez ostatnie 100 dni tenisistka zdobyła 5 tytułów i została liderką światowego rankingu. Po zwycięskim meczu w trzeciej rundzie French Open z Danką Kovinic zadała pytanie do kibiców piłki nożnej kto podniesie puchar Ligi Mistrzów. Na konferencji przyznała, że bardzo chce zobaczyć finałowy mecz, na słowa Świątek zareagował jeden z polskich dziennikarzy.

Liderka światowego rankingu przebywa właśnie w Paryżu, gdzie startuje w Roland Garros. Polka korzystając z okazji, że jest w tym samym miejscu co odbył się finał Ligi Mistrzów odniosła się do tego spotkania na konferencji prasowej po meczu. - Myślałam, o tym czy nie wybrać się na finał Ligi Mistrzów. Bardzo bym chciała, bo w rzeczywistości nigdy nie widziałam meczu piłkarskiego na dobrym poziomie - powiedziała Świątek.

Mariusz Pudzianowski nie wytrzymał. W takim stanie go nie widzieliście, szczere słowa zawodnika po KSW 70

Na wszystko zareagował jeden z dziennikarzy

Wypowiedź tenisistki skomentował dziennikarz z Polski. - Bo jesteś z Polski, gdzie futbol nie jest na najwyższym poziomie - podsumował. Po czym cała sala wybuchła śmiechem.

Skandal przed finałem Ligi Mistrzów! Mecz opóźniony, dantejskie sceny pod stadionem

Sonda
Czy Iga Świątek wygra French Open w 2022 roku?

Liderka światowego rankingu została zapytana o Roberta Lewandowskiego. - Czy rozmawiałaś z nim ostatnio i czy komunikowaliście się w sprawie Ukrainy, którą oboje wspieracie?. Świątek odpowiedziała szczerze na to pytanie. - Nie bardzo. To chyba moja wina, bo nie przeglądam internetu podczas turnieju. Mój kalendarz jest dość napięty. Czytałam jedynie o plotkach transferowych. Ale nic więcej nie wiem w jego sprawie, znam tylko plotki z mediów. Co do sprawy ukraińskiej, bardzo cieszę się, że Robert zajmuje właściwe stanowisko - podsumowała tenisistka.

Real Madryt wciąż jest wielki! Królewscy wygrali Ligę Mistrzów!

Iga Świątek po zakończonym spotkaniu z Danką Kovinic zadała pytanie do wszystkich zapisując na kamerze: "Real Madryt czy Liverpool?"

Polacy nie dali rady w Pradze! Vaculik zwycięża, pech Zmarzlika i Janowskiego!

Real Madryt czy Liverpool?

i

Autor: Eurosport / ZRZUT EKRANU
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze