Iga Świątek - Samsonowa Transmisja TV WTA Dubaj Gdzie obejrzeć mecz Świątek - Samsonowa STREAM ONLINE LIVE 22.02.2023 Na którym kanale Iga Świątek w TV dzisiaj

i

Autor: AP Iga Świątek - Samsonowa Transmisja TV WTA Dubaj Gdzie obejrzeć mecz Świątek - Samsonowa STREAM ONLINE LIVE 22.02.2023 Na którym kanale Iga Świątek w TV dzisiaj

Gdzie oglądać WTA Dubaj

Iga Świątek - Samsonowa Transmisja TV WTA Dubaj Gdzie obejrzeć mecz Świątek - Samsonowa STREAM ONLINE LIVE 22.02.2023 Na którym kanale Iga Świątek w TV dzisiaj

2023-02-22 12:19

Iga Świątek - Samsonowa TV Transmisja NA ŻYWO WTA Dubaj Gdzie oglądać mecz Świątek - Samsonova STREAM ONLINE LIVE 22.02.2023 Na jakim programie Iga Świątek mecz w TV dzisiaj. Rozpędzona Iga Świątek walczy z Ludmiłą Samsonowa (nr 13) w 3. rundzie turnieju WTA w Dubaju. Polska liderka rankingu WTA grała z tą Rosjanką rok temu w Stuttgarcie. Wygrała wtedy w trzech setach, ale to spotkanie było niezwykle zacięte. Trwa drugi mecz Świątek - Samsonowa, w 3. rundzie turnieju WTA w Dubaju. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Igi Świątek - Samsonowa LIVE STREAM ONLINE Na którym kanale Iga Świątek mecz dzisiaj Transmisja TV

Iga Świątek - Samsonowa Transmisja ONLINE WTA Dubaj STREAM ONLINE LIVE 22.02.2023

Iga Świątek walczy z Ludmiłą Samsonową w 3. rundzie turnieju WTA w Dubaju. Faworytką jest oczywiście Polka, ale to może być ciężkie spotkanie. Świątek i Samsonowa grały ze sobą raz, w ubiegłorocznej edycji turnieju WTA w Stuttgarcie. Polka na drodze do triumfu i kluczyków do porsche pokonała wtedy Rosjankę (6:7, 6:4, 7:5). Zajmująca 13. miejsce w rankingu Rosjanka wczoraj odpoczywała miała zagrać z Qinwen Zheng, ale Chinka wycofała się z rywalizacji, oddając mecz walkowerem. Iga Świątek po ostatnim meczu przyznała, że dobrze czuje się na kortach w Dubaju. Pasują jej też piłki.

Iga Świątek - Samsonowa TV Transmisja NA ŻYWO WTA Dubaj Iga Świątek Gdzie oglądać mecz dzisiaj w Dubaju

Iga Świątek walczy w Dubaju po spektakularnym sukcesie w Dausze. Niesamowita Polka obroniła tytuł w Katarze, demolując w finale 6:3, 6:0 Amerykankę Jessikę Pegulę. W całym turnieju WTA w Dausze straciła zaledwie... 5 gemów! Pobiła rekord należący od 1981 r. do legendarnej Chris Evert (7 straconych gemów). Natchniona i skoncentrowana Iga Świątek zaprezentowała znów poziom gry absolutnie nieosiągalny dla konkurentek. W trudnych warunkach (silny wiatr) zmiatała z kortu kolejne rywalki. W finale zrewanżowała się Peguli za przykrą porażkę (2:6, 2:6) w styczniowym United Cup. – Bardzo cieszę się, że cała praca, którą wykonujemy każdego dnia, przynosi takie efekty. Na pewno dam sobie czas na to, żeby cieszyć się tym tygodniem, bo dla mnie znaczy to dużo więcej, niż mogłoby się wydawać – podsumowała swój sukces Iga Świątek.

Iga Świątek - Samsonowa STREAM ONLINE LIVE WTA Dubaj Transmisja ONLINE 22.02.2023

Iga Świątek i Ludmiła Samsonowa rok temu w Stuttgarcie stoczyły niesamowicie emocjonujący bój. Nasza tenisistka wygrała po trzech długich setach, ale można powiedzieć, że w tym meczu była najbliżej porażki w całej swojej serii 37 zwycięstw. Mecz Świątek - Samsonowa był dramatyczny, a rosyjska rywalka pokazała, jak groźną potrafi być przeciwniczką. Samsonowa dorastała we Włoszech. Ma 182 cm i dobrze serwuje. Faworytką jest oczywiście Iga Świątek. - Czuję się dobrze na tych kortach. Cieszę się, że tak szybko przystosowałam się do tutejszych warunków - powiedziała Iga Świątek.

Iga Świątek - Samsonowa Gdzie oglądać mecz WTA Dubaj Iga Świątek mecz dzisiaj Transmisja TV

Rozpędzona Iga Świątek awans do 3. rundy w Dubaju wywalczyła w efektownym stylu po zwycięstwie 6:1, 6:1 nad Kanadyjką Leylą Fernandez. Polka potwierdziła klasę i wysoką formę, którą imponowała w minionym tygodniu w Katarze. - To na pewno nie było łatwe spotkanie. Było znacznie trudniejsze niż wskazywał wynik – powiedziała po meczu Iga Świątek. - W drugim secie musiałem wejść na wyższy poziom. Nie miałem zbyt wiele czasu, aby przyzwyczaić się do warunków, ale cieszę się, że mogłam zagrać swój solidny tenis. Wywierałam na rywalce presję i byłam skoncentrowana przez całe spotkanie, z tego jestem bardzo zadowolona - dodała Polka.

Iga Świątek - Samsonowa TV Transmisja NA ŻYWO Na jakim programie Iga Świątek mecz w Dubaju

Iga Świątek rok temu odpadła szybo z turnieju w Dubaju. W 1/8 finału Polka uległa wtedy Łotyszce Jelenie Ostapenko (6:4, 1:6, 6:7) i była to jej ostatnia porażka przed niesamowitą serią 37 zwycięstw, która skończyła się dopiero w londyńskim Wimbledonie. Obsada turnieju WTA w Dubaju jest w tym roku znakomita. Do rywalizacji wracają m.in. finalistki Australian Open - Aryna Sabalenka i Jelena Rybakina. Korty w Dubaju są nieco wolniejsze niż rok temu. Zmieniono też piłki. Wydaje się, że te zmiany powinny być korzystne dla Igi Świątek. - Zwykle jest tu znacznie bardziej sucho. Pamiętam, że w zeszłym roku korty były bardzo szybkie. Cieszę się, że w tym roku w końcu mamy te same piłki co w Australian Open, ponieważ każdego roku musieliśmy co tydzień dostosowywać i zmieniać piłkę, co było dla mnie dość głupie - stwierdziła Iga Świątek.

WTA Dubaj: Iga Świątek - Samsonowa Transmisja ONLINE Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj

Mecz Iga Świątek - Ludmiła Samsonowa w 3. rundzie turnieju WTA w Dubaju zostanie rozegrany w środę 22 lutego 2023. Początek meczu Świątek - Samsonowa ok. godziny 12.30-13.00 polskiego czasu (trzeci mecz od godz 9 po meczach Bogdan - Pegula i Keys - Azarenka). Transmisja TV z meczu Świątek - Samsonowa na antenie Canal+ Sport. Stream online w usłudze Canal+ ONLINE.

SuperTenis po porażce Igi Świątek, Mocne Słowa dziennikarzy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze