O której gra Linette półfinał debla dzisiaj Miami Open Fatalne wiadomości dla kibiców KIEDY gra Linette w półfinale debla w Miami

i

Autor: AP O której gra Linette półfinał debla dzisiaj Miami Open Fatalne wiadomości dla kibiców KIEDY gra Linette w półfinale debla w Miami

Miami Open

O której gra Linette półfinał debla dzisiaj Miami Open Fatalne wiadomości dla kibiców KIEDY gra Linette mecz dzisiaj w półfinale debla w Miami

2023-03-31 9:57

KIEDY gra Linette półfinał debla Miami Open O której gra Linette mecz dzisiaj w półfinale debla Linette Pera Kiedy grają. Magda Linette i Bernarda Pera już dzisiaj w nocy powalczą w półfinale debla Miami Open. Zagrają z kanadyjsko-amerykańską parą Leylah Fernandez/Taylor Townsend. Jest już PLAN GIER na dzisiaj, a dla kibiców mamy fatalne wiadomości, bo kiedy zacznie się półfinał Linette/Pera - Fernandez/Townsend, w naszym kraju będzie bardzo późno w nocy. Linette i Pera prywatnie się przyjaźnią, a na korcie doskonale dogadują. Czy podbiją Miami? Sprawdź, kiedy półfinał debla Linette Pera w Miami Open O której godzinie gra Linette w deblu półfinał w Miami.

Spis treści

Magda Linette i Bernarda Pera już dzisiaj w nocy zagrają w półfinale debla Miami Open. Polka i Amerykanka awansowały do 1/2 finału po zwycięstwie 6:3, 7:6(5) nad Rumunką Irinę Camelią Begu i Ukrainką Anną Kalininą. W półfinale Linette i Pera zagrają w piątek 31 marca z Kanadyjką Leylą Fernandez i Amerykanką Taylor Townsend. Jest już PLAN GIER na dzisiaj. Początek półfinału Linette i Pery ok. godziny 2.30-3.00 w nocy polskiego czasu (noc z piątku na sobotę). Poniżej więcej informacji.

O której gra Linette Pera półfinał debla Miami Open Kiedy gra Linette półfinał debla

Magda Linette odpadła już z Miami Open w singlu po przykrej porażce 1:6, 5:7 z Amerykanką Jessicą Pegulą. Za to Polka świetnie radzi sobie w deblu. Linette i jej amerykańska partnerka Bernarda Pera są już w półfinale. W 1/4 finału ograły 6:3, 7:6(5) rumuńsko-ukraińską parę Begu/Kalinina. Linette i Pera często ze sobą grają i odnosiły już razem sukcesy. Amerykanka ma chorwackie korzenie, pochodzi z Zadaru. A Polka świetnie mówi w tym języku, bo spędzała w Chorwacji dużo czasu i miała chorwackiego partnera. W półfinale rywalkami Linette i Pery będą Kanadyjka Fernandez i Amerykanka Townsend.

KIEDY gra Linete półfinał debla Miami Open O której półfinał debla Linette Pera

Magda Linette i Bernarda Pera za awans do półfinału Miami Open zarobiły już dużo pieniędzy. Premia za 1/2 finału w deblu to 123 550 dolarów (do podziału). Finalistki zgarną 231 660 dol., a zwyciężczynie - 436 730 dolarów. Linette i Pera w półfinale Miami Open powalczą w piątek. Skład drugiego półfinału mieliśmy poznać w środę, ale opady deszczu spowodowały duże opóźnienia. Awans do 1/2 finału zdążyły wywalczyć Amerykanka Melichar-Martinez i Australijka Perez, które czekają na rywalki.

Co dolega Idze Świątek? Ważne słowa lekarza, mogło dojść do dramatu?

Magda Linette KIEDY półfinał debla Miami Open O której półfinał debla Linette Pera

Mecz Magda Linette/Bernarda Pera - Leyla Fernandez/Taylor Twonsend w 1/2 finału turnieju debla Miami Open zostanie rozegrany w nocy z piątku na sobotę 31 marca/1 kwietnia 2023. Początek półfinału debla Magdy Linette ok. godziny 2.30-3.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 1). Transmisje TV z turnieju kobiet Miami Open na antenie Canal+ Sport.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze