Roger Federer przerwał milczenie! Wszystko przez Igę Świątek, Szwajcar musiał to skomentować!

i

Autor: AP Roger Federer przerwał milczenie! Wszystko przez Igę Świątek, Szwajcar musiał to skomentować!

Co za słowa legendy!

Roger Federer przerwał milczenie! Wszystko przez Igę Świątek, Szwajcar musiał to skomentować!

2023-01-01 21:04

Roger Federer pod koniec września skończył karierę, a ostatnio był bardzo mało aktywny w mediach społecznościowych. Ostatniego tweeta słynny Szwajcar opublikował niemal miesiąc temu. Właśnie przerwał milczenie, a wszystko przez Igę Świątek. Gwiazdor z Bazylei postanowił skomentować niesamowite zagranie Polki z meczu miksta w United Cup. Wideo z akcją liderki rankingu WTA już jest hitem internetu. "To było szalone" - napisał Roger Federer.

Iga Świątek najpierw wygrała mecz singlowy, a potem w parze z Hubertem Hurkaczem dała popis widowiskowej gry w United Cup. Polacy pokonali 4-1 Kazachstan i powalczą ze Szwajcarią o awans. W meczu miksta Iga Świątek popisała się kapitalną akcją, po której Agnieszka Radwańska - specjalistka od magicznych zagrań - długo zachwycona biła brawo. - Jest 1 stycznia, a najlepszą akcję w roku już mamy - śmiał się po meczu Hubert Hurkacz. Iga Świątek po zagraniu Kazacha Łomakina dopadła do zagranej z dużą rotacją wzdłuż siatki piłki i w swoim stylu na doślizgu uderzyła technicznie. Piłka minęła słupek podtrzymujący siatkę i trafiła w kort. Iga Świątek i Hubert Hurkacz wygrali 6:3, 6:4, a dla fanów polskich gwiazd to była wielka frajda, oglądać ich wspólne widowiskowe akcje.

Iga Świątek zaczepiła Rogera Federera. Jest odpowiedź Szwajcara

Wideo z niesamowitą akcją Igi Świątek szybko stało się hitem internetu. Popis Polki porównywany jest do zagrań słynnego Rogera Federera. Iga Świątek sama na Twitterze opublikowała wideo z tą wymianą i zaczepiła legendarnego Szwajcara. "Czy akceptujesz?" - zapytała. Po kilku godzinach mistrz z Bazylei odpisał. "To było szalone" - skomentował akcję Polki Federer.

Za to Iga Świątek podziwia Rogera Federera

Idolem numer 1 Igi Świątek jest Rafael Nadal, ale Rogera Federera, który niedawno skończył karierę, Polka też lubi i podziwia. Za co najbardziej? - Przede wszystkim podziwiam jego klasę, na korcie i poza nim. On ma w sobie dużo swobody i ma się wrażenie, że nie wkłada dużo wysiłku w to co robi na korcie i to jest na pewno wyjątkowe. Sama nie wiem, czy byłabym w stanie zaimplementować to do swojej gry. Oglądanie jego tenisa jest bardzo satysfakcjonujące, więc na pewno będę wracać do wielkich meczów, które rozegrał kiedyś - powiedziała Iga Świątek w rozmowie z "Super Expressem".

Czesi nie znają Igi Świątek

Czym jeżdżą Iga Światek i Robert Lewandowski? Jaką markę cenią Radwańska i Ronaldo?

Zaglądamy do garaży gwiazd sportu. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze