Autor: AP Świątek - Sakkari RELACJA NA ŻYWO WYNIK Pierwszy set dla Igi Świątek FINAŁ Indian Wells Świątek - Sakkari NA ŻYWO ONLINE

Iga Świątek ROZJECHAŁA Madison Keys! Genialna Polka w półfinale Indian Wells!

2022-03-17 4:14

Świątek - Keys WYNIK meczu Indian Wells. Iga Świątek zdemolowała Madison Keys 6:1, 6:0 i jest już półfinale turnieju WTA w Indian Wells. - Poczułam się już trochę zmęczona, więc tym razem chciałam wygrać szybko - żartowała po meczu Polka, która w trzech poprzednich spotkaniach przegrała pierwsze sety. Iga Świątek od początku tak się wzięła do roboty, że Madison Keys nie wiedziała, co się dzieje. Zajmująca 29. miejsce w rankingu tenisistka z USA słynie z potężnego serwisu i zabójczych uderzeń z głębi kortu, ale była kompletnie bezradna! Poniżej nasza relacja na żywo, wynik meczu Świątek - Keys w 1/4 finału Indian Wells

Iga Świątek - Madison Keys

Przed Igą Świątek półfinałowe starcie z Simoną Halep

6:1, 6:0

KONIEC!!! IGA ŚWIĄTEK W PÓŁFINALE INDIAN WELLS. Polka przejechała się po Madison Keys. 6:1, 6:0. Ten mecz nie trwał nawet godziny

Druga piłka meczowa

Równowaga. Dobry return Keys

40-30 POLKA MA PIŁKĘ MECZOWĄ. Po 55 minutach gry!

30-30

15-30 Mocny return Keys. Amerykanka poderwała się do walki

15-0 Znów niesamowity forhend Polki. Keys próbowała odegrać, ale nie miała szans

6:1, 5:0

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Ciąg dalszy demolki! Aż nam się trochę zrobiło żal tej Madison Keys. Ale tylko trochę... Iga Świątek bardzo blisko awansu do półfinału

Iga ma szansę na przełamanie

40-40 Panie walczą na przewagi przy serwisie Keys

6:1, 4:0

Gem Świątek. Polce przytrafił się podwójny błąd serwisowy i trener Tomasz Wiktorowski zrobił srogą minę. W pozostałych wymianach jego podopieczna znów grała wspaniale. Gem wygrany do 15

Zanosi się na kolejny pojedynek Igi Świątek z tą panią...

6:1, 3:0

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Za szybko gra Polka. Amerykanka po prostu nie nadąża

40-15 Polka ma kolejne breakpointy

6:1, 2:0

Gem Świątek. A Świątek Iga śmiga i śmiga! Gem wygrany do zera. Na koniec znakomity forhend Świątek. Keys tylko bezradnie patrzyła

Przypominamy, że w półfinale na lepszą z pary Świątek - Keys czeka już Simona Halep

6:1, 1:0

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Polka nie zwalnia tempa! Iga już na początku drugiego seta przełamuje serwis Keys. Na koniec dobry return Igi. Rywalka nie dała rady odpowiedzieć

40-15 Polka ma już breakpointy

Początek drugiego seta. Serwuje Madison Keys

6:1

GEM i SET IGA ŚWIĄTEK. Polka rozbiła Madison Keys w pierwszej partii. Amerykanka pod koniec zaczęła lepiej grać, więc trzeba zachować czujność

5:1

Gem Keys. Amerykańska publiczność wiwatuje. Keys wygrała pierwszego gema. Znów broniła breakpointa, ale tym razem opanowała sytuację. Na koniec błąd Igi

40-40 Iga miała breakpointa, ale rywalka popisała się pięknym bekhendem po linii

5:0

Gem Świątek. Polka nie zwalnia tempa! Podanie obronione, gem wygrany do 30. Keys bezradna. Iga przed meczem żartowała, że che wreszcie wygrać pierwszego seta. I od początku spotkania wzięła się do roboty

4:0

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Polka demoluje Amerykankę, która pod presją zupełnie się gubi.

40-0 Polka ma trzy breakpointy. Błędy Keys

3:0

Gem Świątek. Krótki gem wygrany przez serwującą Polkę do zera. Iga Świątek gra naprawdę dobrze, skutecznie i solidnie

2:0

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Polka już odskakuje Amerykance. Wykorzystała pierwszego breakpointa. Na koniec gema piękne minięcie. Wcześniej ładne akcji Świątek i błędy Keys

40-15 Iga ma już pierwsze breakpointy

1:0

Gem Świątek. Amerykanka Keys już w pierwszej akcji zaprezentowała swój zabójczy forhend. Potem do głosu doszła Iga, a rywalce brakowało dokładności. Gem wygrany przez Polkę do 30. Podanie obronione

GRAMY! Serwuje Iga Świątek

Iga Świątek po Indian Wells może awansować na 2. miejsce w rankingu WTA. Pierwszy warunek to zwycięstwo nad Keys

Panie już rozpoczęły rozgrzewkę

Iga Świątek i Madison Keys są już na korcie

W turnieju w Indian Wells została zatem nam już tylko Iga Świątek. Mecz Polki z Madison Keys zacznie się już za chwilę

Niestety z turnieju ATP w Indian Wells odpadł właśnie Hubert Hurkacz. Przegrał 6:7, 4:6 z Andriejem Rublowem

A tak wygląda drabinka WTA Indian Wells. Simona Halep czeka już na lepszą z pary Świątek - Keys

Zakończył się już mecz Halep - Martić (6:1, 6:1). A to oznacza, że mecz Igi Świątek z Madison Keys rozpocznie się tuż po godzinie 2

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Iga Świątek - Madison Keys w 1/4 finału turnieju WTA w Indian Wells. Początek spotkania po godzinie 2 w nocy ze środy na czwartek

Świątek - Keys RELACJA NA ŻYWO WYNIK ONLINE Indian Wells LIVE

Iga Świątek i Madison Keys zagrają ze sobą po raz drugi. Pierwszy mecz panie rozegrały blisko rok temu na korcie ziemnym w Rzymie. Iga Świątek na drodze do efektownego triumfu w stolicy Włoch pokonała wtedy Madison Keys 7:5, 6:1. Amerykanka to doświadczona i mocna fizycznie tenisistka,. Na koncie ma 5 triumfów w turniejach rangi WTA. Jej atuty to potężny serwis i silne uderzenia z głębi kortu, a najlepiej czuje się na kortach twardych, takich na jakich panie powalczą w Indian Wells. Fani Agnieszki Radwańskiej pamiętają dobrze boje krakowianki z Keys. Słynna Polka wygrała 5 z 6 tych spotkań, ale jedyna porażka była bolesna - w US Open 2015. To właśnie w nowojorskim Szlemie Madison Keys odniosła największy sukces, dochodząc w 2017 do finału (porażka ze Sloane Stephens). Grała reż w półfinałach Roland Garros 2018 i Australian Open 2015.

Świątek - Keys NA ŻYWO RELACJA LIVE Indian Wells Iga Świątek WYNIK meczu dzisiaj

Iga Świątek i Madison Keys walczą w ćwierćfinale turnieju WTA w Indian Wells. Polka już po raz trzeci w rozgrywanym w Kalifornii turnieju zaczęła mecz od porażki w pierwszym secie. I po raz trzeci odrobiła straty, a w decydującej partii była bezlitosna. Iga Świątek ograła 4:6, 6:2, 6:3 Andżelikę Kerber i jest w ćwierćfinale turnieju WTA w Indian Wells z dużymi szansami na awans nawet na 2. miejsce w rankingu WTA. Wyrównałaby wtedy najlepsze osiągnięcie Agnieszki Radwańskiej. - Myślę, że w końcówce podjęłam właściwe decyzje we właściwym czasie, we właściwych momentach meczu - analizowała po meczu Iga Świątek. - Oczywiście wolałabym wygrywać pierwsze sety, ale myślę, że to odrabianie strat idzie mi całkiem nieźle. W następnym meczu spróbuje jednak wygrać już pierwszą partię - dodała ze śmiechem Iga Świątek. Madison Keys, dzisiejsza rywalka Polki, pokonała 6:1, 6:4 brytyjską kwalifikantkę Hariett Dart.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams

Świątek - Keys WYNIK RELACJA NA ŻYWO Indian Wells Iga Świątek mecz na żywo dzisiaj

Iga Świątek wygrała już osiem meczów z rzędu i ma szansę po turnieju w Indian Wells zostać wiceliderką rankingu WTA. Wyrównałaby wtedy najlepsze osiągnięcie Agnieszki Radwańskiej. Stanie się tak na pewno, jeżeli wygra cały turniej, ale i w przypadku awansu do półfinału Iga Świątek może awansować na 2. miejsce (jeżeli Sakkari lub Badosa nie wygrają całego turnieju. Po meczu z Angie Kerber młoda Polka pokazała klasę, pięknie dziękując doświadczonej rywalce za walkę. - Granie przeciwko Angie to wspaniałe doświadczenie. To wielki zaszczyt, że mogłam się z nią zmierzyć - powiedziała Iga Świątek.

Świątek - Keys NA ŻYWO RELACJA LIVE Indian Wells Iga Świątek WYNIK dzisiaj

Mecz Iga Świątek - Madison Keys w 1/4 finału turnieju WTA w Indian Wells zostanie rozegrany w środę 16 marca (czasu lokalnego) 2022 r. Początek meczu Świątek - Keys po godzinie 2 w nocy polskiego czasu (noc ze środy na czwartek). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Świątek - Keys.