SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty pozostałe W USA jest jak Lewandowska. Seksowna trenerka fitness pozowała NAGO! [ZDJĘCIA]

W USA jest jak Lewandowska. Seksowna trenerka fitness pozowała NAGO! [ZDJĘCIA]

17.05.2017, godz. 13:30
Paige Hathaway, fitness
foto:

Paige Hathaway to w Stanach Zjednoczonych prawdziwa gwiazda. Seksowna trenerka jest dla wielu taką inspiracją i ekspertem w dziedzinie fitness, jak w Polsce Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska. A do tego to piękna kobieta, która imponuje niesamowitą figurą i często chwali się w sieci gorącymi zdjęciami. Tak jak chociażby ostatnio, kiedy to udostępniła fotografię, do której pozuje... kompletnie NAGO!

Paige Hathaway to za oceanem jedna z najpopularniejszych trenerek fitness. Przez wielu Amerykanów i Amerykanki traktowana jest jako guru w tej dziedzinie, przez co często stosują się do jej rad związanych ze zdrowym trybem życia czy treningami. Jest jednak jeszcze coś, co przyciąga do niej fanów. Szczególnie tych płci męskiej. Hathaway to bowiem bardzo urodziwa i seksowna kobieta!

Która na dodatek nie wstydzi się chwalić w sieci swoimi kształtami. I trzeba przyznać, że te są imponujące. Profil trenerki na Instagramie śledzi blisko cztery miliony użytkowników, którzy mają okazję podziwiać jej wyćwiczone ciało. A ostatnio zobaczyli coś ekstra, bowiem Amerykanka udostępniła zdjęcie z sesji, do której pozowała całkowicie nago!

- Na początku moim celem było pokazanie, że mięśnie u kobiet też mogą być kobiece. Że pokazują piękno, a nie męskość ciała. Wielu ludzi w ogóle nie dostrzega zalet takich ćwiczeń przez kobiety. Pamiętam komentarze w stylu "Wyglądasz jak mężczyzna", "Czemu robisz to swojemu ciału" czy "Straciłaś całą swoją kobiecość". Ale pomiędzy tymi wszystkimi wpisami pamiętam też, jak te treningi podnoszą pewność siebie i własną samoocenę. Cieszę się, że te komentarze nie wpłynęły na mnie i mam nadzieję, że jeśli też robisz coś, czym się pasjonujesz i co przynosi ci radość, to z tego nie zrezygnujesz - podpisała swoje zdjęcie Hathaway.

A więcej jej gorących zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii!

MONDAY M•O•T•I•V•A•T•I•O•N Photographer | @kai.york.photography Hair and makeup | @sarahscotfordmua . When I first got into this Instagram fitness "thing," my goal was to show people that muscles on a female were feminine. That it represented beauty not masculinity. And that it makes you shapely not bulky like most had assumed. Many people had this misconstrued idea of the benefits on lifting weights for females and even society wasn't very accepting. I remember I used to get tons of comments like.. "You look like a man," "Why would you want to do that to your body." and "You lost all your all your femininity." But in the midst of all the crazy comments, I just remember how weight lifting birthed confidence in myself along with many other characteristics such as dedication and self-worth. I'm glad I didn't let those negative comments effect me and I hope that if you're dealing with something similar, You don't give up on something that you're passionate about and brings you happiness because you never know what could come of it.

Post udostępniony przez Paige Hathaway (@paigehathaway) 15 Maj, 2017 o 6:56 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: