SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty tenis Ana Ivanović i Bastian Schweinsteiger. To był ŚLUB ROKU! [GALERIA]

Ana Ivanović i Bastian Schweinsteiger. To był ŚLUB ROKU! [GALERIA]

15.07.2016, godz. 07:54
Bastian Schweinsteiger, Ana Ivanović, ślub kościelny
foto:

Ana Ivanović (29 l.) i Bastian Schweinsteiger (31 l.) w ciągu dwóch dni dwa razy powiedzieli sobie "tak". Wtorkowa ceremonia cywilna w ratuszu w Wenecji była jedynie niewinnym przedsmakiem tego, co miało się wydarzyć następnego dnia. W środowy wieczór mieliśmy już huczny ślub kościelny połączony z weselem. Zabawa w romantycznym mieście na północy Italii trwała do białego rana.

Ivanović do ołtarza poszła w przepięknej sukni bez ramion z baaardzo długim trenem i welonem. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. kumple "Schweiniego" z piłkarskiej reprezentacji Niemiec Łukasz Podolski (31 l.) i Thomas Mueller (27 l.). W efektownej czerwonej sukni z prześwitami zachwycała Andżelika Kerber (28 l.), przyjaciółka Serbki z tenisowego kortu. Mająca polskie korzenie mistrzyni Australian Open pojawiła się w towarzystwie młodszej siostry Jessiki.

Ivanović i Schweinsteiger są parą od dwóch lat. Piękna tenisistka przybrała nazwisko męża. Jednak na korcie wciąż ma występować jako Ivanović.

Schweinsteiger to główny winowajca katastrofy Niemiec w półfinale Euro (ręka w polu karnym), a Ivanović z Wimbledonu wyleciała z hukiem już w... I rundzie. Może na nowej drodze życia  do słynnej pary sportowców uśmiechnie się szczęście..

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: