SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis WTA Tiencin: Agnieszka Radwańska ZACHWYCIŁA kreacją na imprezie "Players Party" [ZDJĘCIA]

WTA Tiencin: Agnieszka Radwańska ZACHWYCIŁA kreacją na imprezie "Players Party" [ZDJĘCIA]

11.10.2016, godz. 10:57
Agnieszka Radwańska na imprezie przed WTA Tiencin
foto: Instagram

Agnieszka Radwańska lada moment zacznie rywalizację w kolejnym z azjatyckich turniejów - WTA Tiencin - ale najpierw wzięła udział w tradycyjnej imprezie "Players Party", na którą organizatorzy zaprosili zawodniczki biorące udział w zawodach. Jak widać Polka umie brylować nie tylko na korcie, ale też na salonach, bo tym razem zachwyciła wszystkich zgromadzonych piękną czerwoną kreacją.

"Players Party" to już tradycja przed praktycznie każdym większym turniejem WTA. Nie inaczej było tym razem, a zawodniczki biorące udział w turnieju w Tiencinie zjawiły się pięciogwiazdkowym hotelu Hyatt Regency Tianjin East. Wśród nich nie zabrakło również Agnieszki Radwańskiej która przyzwyczaiła nas, że na salonach prezentuje się równie dobrze, co gra w tenisa.

Zawodniczki ubrały się tradycyjny chiński ubiór - cheongsam - a wśród nich brylowała właśnie Polka. Zwyciężczyni ostatniego turnieju w Pekinie przyciągała wzrok wszystkich zgromadzonych piękną czerwoną suknią. Trzeba przyznać, że zrobiła świetne wrażenie!

Organizatorzy imprezy przygotowali dla uczestniczek małą konkurencję, mianowicie... zmierzenie się z pismem chińskim. Z tym zadaniem najlepiej poradziła sobie Rosjanka Swietłana Kuzniecowa, za co Radwańska pogratulowała jej w jednym z wpisów na Twitterze.

@tianjinopen

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aga Radwanska (@aradwanska) 10 Paź, 2016 o 9:19 PDT

This is how we Qipao...! @wta stars set the purple carpet alight in their traditional Chinese dresses last night! #tianjinopen #china #tianjin #wta

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WTA Tianjin Open (@tianjinopen) 10 Paź, 2016 o 7:49 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: