SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Anna Lewandowska zdecydowała się na tę SESJĘ. Efekty? [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska zdecydowała się na tę SESJĘ. Efekty? [ZDJĘCIE]

12.06.2017, godz. 15:51
Anna Lewandowska
foto: sport.se.pl

Anna Lewandowska błyskawicznie wróciła do formy po urodzeniu maleńkiej Klary. Piękna żona kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski w sobotę błyszczała na Stadionie Narodowym, gdy Biało-Czerwoni ogrywali 3:1 Rumunię. A teraz świeżo upieczona mama zdecydowała się na udział w sesji zdjęciowej. Towarzyszyła jej córeczka. "Ciekawe ile będzie jeszcze przerw na karmienie" - zastanawiała się Lewandowska. Zobaczcie ZDJĘCIE.

Po urodzeniu córki (Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja) Anna Lewandowska zrobiła sobie oczywiście przerwę w aktywności zawodowej. Trenerka potem stopniowo wracała do pracy, przy okazji doradzając fankom, jak odzyskać formę po ciąży. Teraz żona gwiazdora Bayernu zrobiła kolejny duży krok - wzięła udział w sesji zdjęciowej i to stroju sportowym. "Pierwsza sesja po długiej przerwie, z moim ukochanym teamem. P.S. Ciekawe ile będzie jeszcze przerw na karmienie" - napisała Lewandowska.
Fani są zachwyceni i trudno im się dziwić, bo Ani wygląda na zamieszczonym na Instagramie zdjęciu kwitnąco. "Jejku, jaka piękna", "Seksowna mama", "Aż promieniejesz Anu" - to niektóre komentarze.
- Powoli, powoli wracam. To była wyjątkowa sesja. Czekajcie na efekty - powiedziała Ania w nagranym wideo.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: