SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Bulwersujący pokaz chamstwa i wielka bijatyka w meczu polskiej ligi [WIDEO]

Bulwersujący pokaz chamstwa i wielka bijatyka w meczu polskiej ligi [WIDEO]

05.10.2016, godz. 09:17
Pokaz chamstwa i wielka bijatyka w meczu B-klasy
foto: Facebook

Z takimi scenami trudno spotkać się nawet podczas chuligańskich ustawek i bijatyk, a zobaczyliśmy je na boisku w trakcie meczu piłkarskiego. W spotkaniu polskiej B-klasy pomiędzy Iskrą Iskrzyczyn a Orłem Zabłocie doszło do prawdziwej burdy na murawie. Wszystko przez zawodnika gospodarzy, który celowo z całej siły kopnął leżącego rywala.

Skandal? Pokaz bezgranicznego chamstwa? Sami nie wiemy jak określić sytuację, do jakiej doszło w meczu polskiej B-klasy. Owszem, przepychanki i bijatyki zdarzają się w spotkaniach piłkarskich, bo zawodnikom towarzyszą często bardzo duże, niekoniecznie pozytywne emocje. Ale to po prostu przerasta nasze wyobrażenie.

W pewnym momencie meczu Iskra Iskrzyczyn - Orzeł Zabłocie doszło do starcia zawodnika gospodarzy Bartosza Popiołka z jednym z rywali. Na moment obaj padli na ziemię, po czym temu pierwszemu najwyraźniej odcięło prąd, bo zachował się w sposób żenujący i bulwersujący - poderwał się w górę, podbiegł do leżącego przeciwnika i z pełną premedytacją i impetem go skopał.

Nie dziwne, że do szumnie nazywającego się piłkarzem rzeźnika natychmiast ruszyli praktycznie wszyscy zawodnicy drużyny gości, co błyskawicznie przerodziło się w wielką awanturę i bijatykę. Winny całego zdarzenia oczywiście wyleciał z boiska, ale kara powinna być o wiele surowsza i kto wie, czy sam poszkodowany lub jego klub nie będzie chciał wyciągnąć dalej idących konsekwencji. Jedno jest pewne - za taki pokaz boiskowego chamstwa i głupoty ten człowiek już nigdy nie powinien wrócić na boisko.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: