SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Arka Gdynia - Ruch Chorzów NA ŻYWO w TV: Gdzie transmisja i STREAM LIVE ONLINE?

Arka Gdynia - Ruch Chorzów NA ŻYWO w TV: Gdzie transmisja i STREAM LIVE ONLINE?

29.07.2016, godz. 17:55
Arka Gdynia - Wisła Kraków, LOTTO Ekstraklasa
foto: EAST NEWS

Arka Gdynia - Ruch Chorzów NA ŻYWO w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Obejrzyj mecz w TV i ONLINE. Beniaminek LOTTO Ekstraklasy w poprzedniej kolejce pewnie pokonał przed własną publicznością krakowską Wisłę aż 3:0. Natomiast zespoł z Cichej doznał sromotnej porażki 1:4 w Białymstoku. Gdzie w TV obejrzeć mecz Arka - Ruch? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Arka Gdynia w poprzedniej kolejce sprawiła nie lada sensację i z przytupem przywitała się z LOTTO Ekstraklasą na własnym stadionie po pięciu latach banicji. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego rozbili Wisłę Kraków 3:0, a fatalny klops przy drugim golu zaliczył bramkarz gości, który wypuścił piłkę z rąk. - Mecz z Wisłą był fantastyczny dla nas, to fakt. Fajnie się pracowało przez ten tydzień, ale czas na kolejne wyzwanie. Gramy z niezwykle doświadczoną drużyną, z którą nikomu nie gra się łatwo. Nie patrzę bowiem na Ruch przez pryzmat jego ostatniego meczu. W Gdyni zobaczymy inny zespół niż w Białymstoku. Jeśli chce się wygrywać ekstraklasie, to trzeba grać ofensywnie i agresywnie. Wszystko jednak z głową. Nie możemy w każdym meczu grać tak samo, bo będziemy łatwi do rozpracowania. Na każdego przygotowujemy się indywidualnie - powiedział szkoleniowiec beniaminka.

Natomiast Ruch przegrał przed tygodniem na Podlasiu z Jagiellonią aż 1:4. Czy podopieczni Waldemara Fornalika zdołają się podnieść po sromotnym laniu i wywiozą komplet punktów z Gdyni?

Mecz Arka Gdynia - Ruch Chorzów odbędzie się 29 lipca o godz. 18:00. Transmisja w telewizji na antenie Eurosport 2. Niestety żaden legalny STREAM ONLINE nie będzie dostępny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: