SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech skrzywdzony w stolicy! Jak sędzia mógł nie zobaczyć TAKIEGO spalonego?! [WIDEO]

Lech skrzywdzony w stolicy! Jak sędzia mógł nie zobaczyć TAKIEGO spalonego?! [WIDEO]

23.10.2016, godz. 08:15
Kasper Hamalainen
Kasper Hamalainen i Abdul Aziz Tetteh podczas meczu Lech Poznań - Legia Warszawa 0-2 foto: Super Express

To będzie sytuacja wielokrotnie jeszcze komentowana w mediach. Kasper Hamalainen w ostatnich sekundach spotkania Legii Warszawa z Lechem Poznań wpakował futbolówkę do bramki, pograżył dawnych kolegów z Wielkopolski, ale kamery pokazały, że kardynalny błąd popełnił w tej sytuacji sędzia liniowy. Fin znajdował się bowiem na prawie metrowym spalonym! Zobaczcie sami!

Jak on mógł tego nie zauważyć? Hamalainen znajdował się na ewidentnym spalonym. W momencie gdy piłka została wstrzelona w pole karne, Fina od najbliższego rywala dzielił dobre pół metra. W szczelinę, którą musiał dostrzec arbiter - na co on akurat spoglądał? - weszłaby normalnej wielkości pralka, lodówka czy kuchenka. W skrócie: cały sprzęt AGD niezbędny w kuchni. Biorąc pod uwagę okoliczności, gol w ostatnich sekundach, odebranie punktów poznaniakom, arbiter tego spotkania mógłby pewnie wybrać się na dłuższy urlop. Mógłby, tyle że był to akurat Szymon Marciniak, zdaniem UEFA nasz najlepszy przedstawiciel, co każe zadać jedno pytanie.

Gdyby to nie był Szymon Marciniak, ale ktoś inny, na jak dużym spalonym powinien był znajdować się Hamalainen, żeby liniowy jednak zechciał podnieść chorągiewkę do góry? Zobaczcie sami!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: