SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin NA ŻYWO w TV. Ekstraklasa STREAM ONLINE LIVE

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin NA ŻYWO w TV. Ekstraklasa STREAM ONLINE LIVE

30.09.2016, godz. 17:40
Filip Starzyński, Zagłębie Lubin
foto: CYFRASPORT

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin transmisja w telewizji. Oglądaj NA ŻYWO w TV i w INTERNECIE. To spotkanie rozpocznie 11. kolejkę LOTTO Ekstraklasy. Obyśmy nie mieli powtórki sprzed tygodnia, gdy pierwsze piątkowe spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Gdzie obejrzeć mecz Ruch - Zagłębie? Która telewizja go pokaże i czy będzie STREAM ONLINE?

Zagłębie Lubin jest faworytem starcia z Ruchem Chorzów z wielu powodów. Przede wszystkim, od startu sezonu "Miedziowi" są w dużo lepszej formie od piątkowych rywali. Nie przez przypadek zajmują czwarte miejsce w tabeli, tracąc tylko pięć "oczek" do liderującej Jagielloni. Zagłębie gra świetnie, dzięki czemu rzadko przegrywa. Na 10 kolejek ligowych tylko raz kończyło spotkanie bez punktów. Piłkarze Ruchu przegrali za to połowę spotkań. Ostatnio wygrali w ósmej kolejce 2:1 ze Śląskiem Wrocław. Od tego czasu nie wzbogacili się o żadne punkty. Kro się trzecia porażka z rzędu dla "Niebieskich". Czy u siebie będą potrafili sprawić niespodziankę?

Gdzie transmisja TV NA ŻYWO z meczu Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin? Spotkanie pokaże Eurosport 2 o godz. 18:00. Nie będzie dostępny darmowy STREAM ONLINE z tego wydarzenia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: