SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Wielka bitwa WAGs! Dziewczyna Dawida Kownackiego czy narzeczona Jakuba Rzeźniczaka? [ZDJĘCIA]

Wielka bitwa WAGs! Dziewczyna Dawida Kownackiego czy narzeczona Jakuba Rzeźniczaka? [ZDJĘCIA]

19.03.2016, godz. 19:15
Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając
Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając foto: Instagram

Kiedy Lech i Legia walczyć będą na boisku o ligowe punkty, najmocniej kciuki za piłkarzy będą ściskać ich piękne dziewczyny. Nową królową WAGs w poznańskim "Kolejorzu" jest Aleksandra Adamczak, ukochana Dawida Kownackiego. W Warszawie od dobrych kilku lat rządzi natomiast Edyta Zając, narzeczona Jakuba Rzeźniczaka. Która z modelek jest piękniejsza? Zobaczcie ZDJĘCIA!

Nie dość, że 19-letni Dawid Kownacki ma wielki piłkarski talent, to na dodatek spotyka się z dziewczyną jak z bajki! Napastnik Lecha związał się z piękną niczym anioł modelką Aleksandrą Adamczak. Śliczna Ola ma 22 lata, pochodzi z Leszna, położonego nieopodal Poznania. Para spotyka się od niedawna, ale - jak widać na wspólnych zdjęciach - połączyło ich gorące uczucie. Ola i Dawid byli nawet na wspólnych wakacjach w Barcelonie. Adamczak to mimo młodego wieku już bardzo doświadczona modelka. Pozuje dla znanych fotografów, była między innymi playmate "Playboya".
Wygląda na to, że Kownackiemu trafiła się prawdziwa perła! I ogromna motywacja do lepszej gry. Ostatnio "Kownaś" odzyskał wysoką formę i zaczął strzelać gole. Czy trafi również w sobotnim starciu z Legią Warszawa?

Spóbuje go powstrzymać Jakab Rzeźniczak. Stoper i kapitan Legii od wielu lat spotyka się z modelką Edytą Zając. "Rzeźnik" oświadczył się ukochanej na Florydzie i wkrótce ma ją poślubić. Zobaczcie zdjęcia dwóch seksownych muz gwiazd Lecha i Legii.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: