SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Zbigniew Boniek wyzwał Józefa Wojciechowskiego na... pojedynek w tenisa

Zbigniew Boniek wyzwał Józefa Wojciechowskiego na... pojedynek w tenisa

25.10.2016, godz. 12:53
Zbigniew Boniek
foto: EAST NEWS

Już w piątek odbędą się wybory prezesa PZPN na kolejną kadencję, a na linii Zbigniew Boniek - Józef Wojciechowski walka trwa w najlepsze. I niewykluczone, że ta rywalizacja przeniesie się także na... grunt sportowy. "Zibi" zaproponował bowiem swojemu oponentowi pojedynek w tenisa.

Od pewnego czasu Boniek i Wojciechowski walczą ze sobą i przekrzykują się w mediach wbijając sobie wzajemne szpileczki. Wszystko sprowadza się do piątkowego zjazdu PZPN, kiedy to będą miały miejsce wybory na nowego prezesa związku, a nieuchronnie zbliżająca się godzina "0" motywuje obu do wzmożonych działań.

I niewykluczone, że obaj panowie powalczą też na korcie tenisowym! W przeszłości już grali ze sobą, bo w 2013 roku Wojciechowski zaproponował to Bońkowi. Mecz się faktycznie odbył, ale sporną kwestią jest to, kto go wygrał.

- Przeczytałem słowa mojego oponenta, że ze mną wygrał. A było 6:1, 6:0 dla mnie. Możemy jeszcze raz zagrać, ale publicznie – zaproponował Boniek. Miejmy tylko nadzieję, że stawką tego meczu nie będzie zwycięstwo w wyborach. Wolelibyśmy, żeby w PZPN rządził ten, który ma do tego predyspozycje, a nie ten, który lepiej gra w tenisa...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: