SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Adam Kownacki ZBOMBARDOWAŁ Artura Szpilkę. Efektowny nokaut [WIDEO]

Adam Kownacki ZBOMBARDOWAŁ Artura Szpilkę. Efektowny nokaut [WIDEO]

17.07.2017, godz. 07:03
Artur Szpilka
Artur Szpilka po nokaucie w walce z Deontayem Wilderem foto: AP

W ramach gali Premier Boxing Champions rękawice skrzyżowali Artur Szpilka i Adam Kownacki. Pojedynek nie trwał długo, bo swoją dominację "Babyface" udokumentował już w czwartej rundzie. Wtedy posłał "Szpilę" na kolana, a później zbombardował go serią ciosów, po której sędzia musiał przerwać walkę. Zobacz, jak dokonał tego Adam Kownacki. Oto skrót nokautu!

Od początku "Babyface" sprawiał wrażenie lepiej przygotowanego do tego pojedynku. Szpilka więcej pracował na nogach, ale przecież w boksie nie liczą się przebyte między linami kilometry. "Szpila" nie potrafił zranić Kownackiego, trafiał bardzo rzadko i właściwie zmuszony był tylko do działań defensywnych. Kownacki zaś sumiennie pracował w ringu. Nie oszczędzał szczęki Artura Szpili i rozkręcał się z rundy na rundę.

Gorąco było już pod koniec trzeciej, ale to czwarta zakończyła pojedynek. "Babyface" trafił Szpilkę tak, że ten osunął się na deski. Dał radę jeszcze wstać i chciał kontynuować pojedynek, ale ciało odmówiło posłuszeństwa. "Szpila" nie był w stanie się bronić! Kownacki dopadł go, jak głodne zwierzę padlinę i wykończył. Sędzia musiał przerwać walkę. Zobaczcie techniczny nokaut w wykonaniu Kownackiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: