SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Marco Huck ostro o Krzysztofie Głowackim! On wie, że WYGRAŁ PPRZYPADKOWO

Marco Huck ostro o Krzysztofie Głowackim! On wie, że WYGRAŁ PPRZYPADKOWO

20.03.2016, godz. 08:22
Krzysztof Głowacki pokonał Marco Hucka
foto: Eastnews

Marco Huck wciąż nie wybaczył Krzysztofowi Głowackiemu, że ten miał czelność znokautować go w walce o mistrzostwo świata. Niemiec wyraźnie szuka sposobu, jak sprowokować Polaka i zmusić go do stoczenia rewanżowej walki o pas mistrza świata kategorii WBO.

Bardzo chciałbym stoczyć ten pojedynek, tylko nie wiem, czy Głowacki podejmie rękawice. On dobrze wie, że wygrał tylko przez przypadek. Jeśli nie zdecyduje się na tę walkę, poszukam innych opcji - powiedział Niemiec w wywiadzie "Ring Magazine". To już kolejna podobna wypowiedź pięściarza, którego porażka z Polakiem nie tylko zaskoczyła, ale też wyraźnie rozwścieczyła. Głowacki to od jakiegoś czasu główny temat jego wypowiedzi. Od jakiegoś czasu, czyli mniej więcej od jedenastej rundy walki z Polakiem.

Albert Sosnowski zakończył karierę z przytupem! [WIDEO]

Równolegle z prowokowaniem Głowackiego, Huck stara się też odbudować karierę. Kilka tygodni temu pokonał trzeci raz w karierze Olę Afolabiego: - Walka poszła dokładnie tak, jak się tego spodziewałem. Odrobiłem swoje zadanie domowe i po raz kolejny udowodniłem wszystkim, że kiedy poświęcam się treningom i jestem w formie, to mogę pokonać każdego na świecie.

Niestety, akurat na starcie z Głowackim Huck się nie przygotował. A ten już 16 kwietnia w Nowym Jorku stoczy pojedynek w obronie pasa. Rywalem będzie Steve Cunningham.


autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: