SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Tyson Fury przez kontuzję nie walczy, ale PIJE. Wydał ponad 1000 euro na drinki!

Tyson Fury przez kontuzję nie walczy, ale PIJE. Wydał ponad 1000 euro na drinki!

27.06.2016, godz. 11:08
Tyson Fury
Tyson Fury foto: EAST NEWS

Tyson Fury to pięściarz, który nie należy do szablonowych i to nie ulega żadnej wątpliwości. W pierwszej połowie lipca Brytyjczyk miał stoczyć rewanżową walkę z Władimirem Kliczko. Do starcia jednak nie dojdzie z powodu kontuzji obrońcy tytułu mistrza świata. Fury znalazł ciekawy sposób na leczenie urazu - zamierza zatopić ból w alkoholu!

Tyson Fury zamiast pracować na siłowni i przygotowywać się do rewanżu z Władimirem Kliczką, postanowił wylecieć do Francji na Euro 2016. Obecnie przebywa w Nicei, gdzie reprezentacja Anglii w poniedziałek zagra w 1/8 finału turnieju z Islandią. Pięściarz nie tylko postanowił wybrać się na stadion, lecz także posmakować nocnego życia miasta. Wraz z innymi fanami "Synów Albionu" wybrał się do pubu, gdzie piwo i inne trunki lały się strumieniami. Mistrz świata zostawił w lokalu ponad tysiąc euro, kupując alkohol dla siebie oraz innych kibiców.

Fury miał stoczyć rewanżowy bój z Kliczką 9 lipca. Z powodu kontuzji Brytyjczyka do starcia jednak nie dojdzie. Nowy termin walki jest jeszcze nieznany. Jeśli jednak mistrz wciąż będzie się tak prowadził, to nie wróżymy mu sukcesu w ringowej rywalizacji z Ukraińcem. Pod wpływem ciężko trafić kluczem w dziurkę, a co dopiero ciosem w szybkiego rywala...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: