SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks WALKA GOŁOTA vs. SALETA: 120 000 osób obejrzało transmisję w PPV + GIGANTYCZNE zainteresowanie Polsat Boxing Night na Gwizdek24.pl

WALKA GOŁOTA vs. SALETA: 120 000 osób obejrzało transmisję w PPV + GIGANTYCZNE zainteresowanie Polsat Boxing Night na Gwizdek24.pl

25.02.2013, godz. 14:31
Gołota vs Saleta
Gołota vs Saleta foto:

Walka GOŁOTA vs. SALETA cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Polsat podał właśnie dane, z któych wynika, że sprzedno 120 000 dostępów do transmisji w systemie Pay Per View. Również nasz portal Gwizdek24.pl zanotował w miniony weekend rekord - relacje na żywo, poradniki o tym, jak wykupić PPV, zdjęcia oraz materiały wideo obejrzało u nas blisko 600 000 osób.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu gali i ze sprzedaży tego wydarzenia w usłudze PPV. To drugi najlepszy wynik jaki dotychczas osiągnęliśmy. Jest on na tyle satysfakcjonujący, że już rozpoczęliśmy planowanie kolejnych wydarzeń, które moglibyśmy zaproponować widzom w ramach usługi PPV. Chcielibyśmy, aby ekskluzywne imprezy sportowe były u nas dostępne przynajmniej raz na kwartał. Nie zawiedli nas także kibice, którzy postanowili obejrzeć galę na żywo w Ergo Arenie. Hala była w 100 procentach zapełniona przez fanów pięściarzy, co pozwoliło zbudować prawdziwie sportową atmosferę gali – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A.

Szacuje się, że kilkanaście razy więcej osób obejrzało walkę z nielegalnych źródeł w Internecie.

O zainteresowaniu Polsat Boxing Night mogą też świadczyć wyniki portalu Gwizdek24.pl, który relacjonował tekstowo wszystkie walki wieczoru, a także prezentował przewdonik "jak wykupić dostęp do walki". Przedstawiliśmy Wam także masę zdjęć oraz materiałów wideo po walce Gołota vs. Saleta. Łącznie przez cały weekend odwiedziło nas prawie 600 000 unikalnych użytkowników.

Dziękujemy za zaufanie!

autor: gwizdek24.pl zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: