Węgry - Niemcy

i

Autor: AP Węgry - Niemcy

Liga Narodów

Anglia – Niemcy i Węgry – Włochy: Typy bukmacherskie. Kursy. Węgrzy sprawią kolejną sensację?

2022-09-26 11:59

Anglia – Niemcy i Węgry – Włochy typy i kursy. Choć reprezentacja Polski dzięki wygranej z Walią zapewniła sobie utrzymanie w najwyższej dywizji Ligi Narodów, wciąż czekamy na ostateczne rozstrzygnięcia w innych grupach. W poniedziałkowy wieczór do rywalizacji staną zespoły w grupie 3, gdzie pewni spadku są już Anglicy, którzy podejmą reprezentację Niemiec. W drugim spotkaniu sensacyjny lider grupy – Węgrzy – zagrają u siebie z Włochami, a stawką tego starcia będzie awans do Final Four. Czy zdaniem TOTALbet Madziarzy będą w stanie sprawić kolejną sensację? Anglia – Niemcy i Węgry – Włochy typy bukmacherskie.

Chyba mało kto nie jest zaskoczony progresem, który w ostatnich miesiącach poczyniła reprezentacja Węgier. Piłkarze prowadzeni przez Marco Rossiego już podczas ubiegłorocznych mistrzostw Europy pokazali się z dobrej strony, ostatecznie odpadając jednak w grupie po rywalizacji z Portugalią, Francją i Niemcami. Ich postawa w tegorocznej edycji Ligi Narodów przechodzi jednak wszelkie oczekiwania. Madziarzy trafili do grupy z Anglią, Włochami i Niemcami, a wielu ekspertów wróżyła, że będą oni dostarczycielem punktów. Tymczasem na kolejkę przed zakończeniem fazy grupowej Węgrzy są na dobrej drodze, aby wygrać grupę i awansować do Final Four! Dziesięć punktów w pięciu meczach, rozgromienie na wyjeździe Anglików (4:0) czy pokonanie w Lipsku Niemców (1:0) – to tylko niektóre z osiągnięć podopiecznych włoskiego szkoleniowca. Węgrzy jak do tej pory przegrali tylko raz, na wyjeździe ulegając „Squadra Azzurra” 1:2. To właśnie meczem przeciwko Włochom zakończą zmagania w fazie grupowej. Drużyna prowadzona przez Roberto Manciniego uzbierała jak do tej pory o dwa „oczka” mniej od Madziarów, do wygrania grupy potrzebować będzie zatem zwycięstwa. Każdy inny rezultat niż triumf piłkarzy z Półwyspu Apenińskiego premiować będzie sensacyjnego „kopciuszka”. Zdaniem TOTALbet zdecydowanie bardziej prawdopodobny jest jednak ten pierwszy scenariusz. Wg bukmachera dość wyraźnym faworytem będą bowiem obecni mistrzowie Europy.

Lewandowski nie zatrzymał się do kibica! "Robert proszę!" l Futbologia Przemka Ofiary

Równolegle będzie natomiast rozgrywany mecz „o pietruszkę”, w którym na Wembley Anglicy podejmą Niemców. Choć nie ma wątpliwości, że obie reprezentacje w tegorocznej Lidze Narodów rozczarowały, zdecydowanie więcej krytycznych uwag wysuwa się pod adresem Garetha Southgate’a oraz jego podopiecznych. Nie ma w tym nic dziwnego, Synowie Albionu nie potrafili bowiem wygrać żadnego z dotychczasowych pięciu meczów! Dwa z nich zremisowali (1:1 na wyjeździe z Niemcami oraz 0:0 u siebie z Włochami), trzy pozostałe natomiast przegrali. Szczególnie bolesne było zwłaszcza domowe starcie przeciwko Węgrom, przegrane przez Wyspiarzy aż 0:4! Tak słabe rezultaty sprawiły, że Anglicy są już pewni spadku do Dywizji B oraz tego, że w kolejnej edycji będą mierzyć się z zespołami pokroju Albanii, Czarnogóry czy Finlandii. Zanim to jednak nastąpi, przed wicemistrzami Europy bardzo poważny test w postaci meczu przeciwko Niemcom. Drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka także nie może zaliczyć fazy grupowej do udanych (6 pkt w 5 meczach) i z pewnością będzie chciała zakończyć ją pozytywnym akcentem. Zdaniem ekspertów z TOTALbet nie będzie to jednak zadanie łatwe, w ich opinii – pomimo słabej dyspozycji – nieznacznym faworytem poniedziałkowej potyczki będą Synowie Albionu. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na triumf podopiecznych Garetha Southgate’a płaci bowiem 2.54 zł, analogiczny zarobek w przypadku wygranej Niemców wynosi natomiast 3.07 zł.

Oceny po meczu Walia - Polska:

Kursy TOTALbet:

WĘGRY – WŁOCHY

  • Wynik meczu:

Węgry – 3.90                    remis – 3.25                      Włochy – 2.10

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.70                          1/2 – 1.35                          X/2 – 1.27

  • Obie drużyny strzelą gola:

tak – 2.00                          nie – 1.75

  • Węgry strzelą gola:

tak – 1.54                          nie – 2.32

  • Włochy strzelą gola:

 tak – 1.27                         nie – 3.42

ANGLIA – NIEMCY

  • Wynik meczu:

Anglia – 2.54                     remis – 3.55                      Niemcy – 3.07

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.40                          1/2 – 1.32                          X/2 – 1.54

  • Obie drużyny strzelą gola:

tak – 1.73                          nie – 2.03

  • Anglia strzeli gola:

tak – 1.27                          nie – 3.45

  • Niemcy strzelą gola:

tak – 1.33                          nie – 3.05

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów Ligi Narodów znajduje się W TYM MIEJSCU

Sonda
Czy reprezentacja Węgier awansuje do Final Four Ligi Narodów?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze