Marcin Różal Różalski

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE Marcin "Różal" Różalski

KSW 71: Typy bukmacherskie. Kursy. Powrót „Różala” i debiut Szpilki

2022-06-15 11:21

KSW 71 typy i kursy. Już w najbliższą sobotę w Arenie Toruń odbędzie się siedemdziesiąta pierwsza gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). Karta walk przedstawia na to wydarzenie przedstawia się naprawdę bardzo interesująco, fani sportów walki będą mogli na żywo podziwiać umiejętności takich zawodników jak Marcin „Różal” Różalski, Borys Mańkowski czy Artur Szpilka. Walką wieczoru będzie natomiast starcie Mariana Ziółkowskiego z Sebastianem Rajewskim. Komu TOTALbet daje większe szanse w poszczególnych starciach? KSW 71 typy bukmacherskie.

Najwięcej emocji wzbudza naturalnie debiut w oktagonie Artura Szpilki. O „transferze” byłego już boksera do KSW mówiło się od dłuższego czasu, w ostatnich miesiącach stało się to jednak faktem. Podczas KSW 70 poinformowano również, że na kolejnej gali swoją walkę stoczy Siergiej Radczenko. Od początku było bardzo prawdopodobne, że jego rywalem będzie właśnie „Szpila” i tak właśnie się stało. Dla Polaka będzie to pierwsza walka w mieszanych sztukach walki, dla Ukraińca będzie to natomiast czwarte takie starcie. Co ciekawe, obaj panowie w przeszłości mierzyli się już na ringu bokserskim. Wówczas górą był szpilka, choć decyzja o jego zwycięstwie wzbudziła wiele kontrowersji. Eksperci z TOTALbet nie mają jednak większych wątpliwości, że tym razem to Radczenko będzie faworytem. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na Ukraińca płaci bowiem 1.62 zł, w przypadku ewentualnego triumfu Szpilki kwota ta wyniesie 2.15 zł.

Podczas KSW 71 swoje umiejętności zaprezentują także m.in. Marcin „Różal” Różalski oraz Borys Mańkowski. Dla pierwszego z wymienionych zawodników będzie to powrót do Konfrontacji Sztuk Walki, ostatnią walkę w tej federacji stoczył bowiem w maju 2017 roku. Wówczas Różalskiemu do nokautu wystarczyło zaledwie 16  sekund, ale w najbliższą sobotę nie ma co liczyć na równie szybkie rozstrzygnięcie. Jego rywalem będzie bowiem legenda K-1 – Errol Zimmerman. Choć ostatnia walka Holendra – w grudniu 2020 roku w Singapurze – zakończyła się porażką, z pewnością zrobi on teraz wszystko, aby godnie zaprezentować się w swoim debiucie w KSW i powrócić tym samym na zwycięski szlak. Wg TOTALbet będzie zresztą wyraźnym faworytem, kurs na jego triumf ustalono bowiem na poziomie 1.38 (w przypadku „Różala” jest to 2.75). W opinii bukmachera problemów z odniesieniem zwycięstwa nie powinien mieć natomiast Borys Mańkowski, który zmierzy się z Danielem Torresem. Kurs na wygraną 33-latka wynosi zaledwie 1.25, w przypadku rywala jest to natomiast 3.50.

Sonda
Będziesz oglądał galę KSW 71?

Jako walkę wieczoru w najbliższą sobotę zaplanowano natomiast pojedynek Mariana Ziółkowskiego z Sebastianem Rajewskim. Dla pierwszego z wymienionych zawodników będzie to już trzecia próba obrony tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej, pretendent do pasa zajmuje natomiast drugie miejsce w rankingu tej dywizji. „Golden Boy” po tytuł sięgnął w grudniu 2020 roku, w znakomitym stylu pokonując Romana Szymańskiego. Następnie Ziółkowski bronił pasa w starciach z Maciejem Kazieczką oraz Borysem Mańkowskim, a teraz spróbuje zrobić to samo w starciu z Rajewskim. O to nie będzie jednak łatwo, 30-latek rodem z Poznania wygrał 8 z 9 ostatnich walk, co utorowało mu drogę do walki o tytuł. Mimo wszystko eksperci z TOTALbet są zdania, że każdy inny wynik niż zwycięstwo Ziółkowskiego będzie sporego kalibru sensacją. Kurs na triumf „Golden Boy’a” ustalono bowiem na 1.15, w przypadku Rajewskiego wynosi on natomiast 4.75.

Joanna Jędrzejczyk zabrała głos po zakończeniu kariery! Emocjonalny wpis, wymowne słowa byłej mistrzyni UFC

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Marc Doussis – 1.65                                     Przemysław Dzwoniarek – 2.10

Donovan Desmae – 1.85                             Artur Sowiński – 1.85

Filip Stawowy – 1.85                                     Michal Martinek – 1.85

Jakub Wikłacz – 1.50                                    Bruno Santos – 2.40

Roman Szymański – 1.45                             Valeriu Micea – 2.55

Artur Szpilka – 2.15                                       Siergiej Radczenko – 1.62

Borys Mańkowski – 1.25                              Daniel Torres – 3.50

Marcin Różalski – 2.75                                 Errol Zimmerman – 1.38

Marian Ziółkowski – 1.15                             Sebastian Rajewski – 4.75

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca gali KSW 71 dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze