ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino

i

Autor: Roberto Tommasini / Zuma Press / Forum ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino

Siatkówka

Polski finał w Lidze Mistrzów?!

2023-03-28 9:59

Halkbank – Jastrzębski Węgiel i Zaksa – Perugia typy i kursy. Można śmiało powiedzieć, że w ostatnich latach polskie kluby zdominowały rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów. Dwie ostatnie edycje zakończyły się bowiem triumfem Zaksy Kędzierzyn-Koźle, która i w tym roku ma szansę obronić tytuł. Chrapkę na główne trofeum ma jednak także zespół Jastrzębskiego Węgla. Już w środę oba zespoły rozegrają pierwsze mecze półfinałowe. Czy zdaniem TOTALbet możemy być świadkami polskiego finału? Halkbank – Jastrzębski Węgiel i Zaksa – Perugia typy bukmacherskie.

Jako pierwsi na parkiecie zameldują się zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, którzy na wyjeździe zmierzą się z Halkbankiem Ankara. Jest to obecnie zdecydowany lider tureckiej ekstraklasy, który – choć opiera swoją kadrę na rodzimych zawodnikach – dysponuje kilkoma naprawdę niezłymi siatkarzami. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest zresztą fakt, że Halkbank w drodze do półfinału pozostawił w pokonanym polu m.in. włoskie Lube Civitanova. Jastrzębianie wcale nie stoją jednak na straconej pozycji. Przeciwnie – dobra forma ligowa (drugie miejsce w PlusLidze), a także rozbicie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów niemieckiego Friedrichshafen sprawia, że w opinii ekspertów z TOTALbet podopieczni Marcelo Mendeza mają realne szanse na wygranie. Przed środowym starciem w Ankarze kurs na wygraną obu drużyn jest identyczny i wynosi 1.89. W kontekście całego dwumeczu oznacza to jednak, że wyżej stoją akcje wicemistrzów Polski.

Przed zdecydowanie trudniejszym zadaniem staną natomiast obrońcy tytułu – Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Rywalem mistrzów Polski będzie bowiem naszpikowana gwiazdami Sir Safety Perugia, posiadająca w swoim składzie m.in. takich zawodników jak Simone Giannelli czy nasi rodacy – Wilfredo Leon oraz Kamil Semeniuk. Choć klub z Perugii w rodzimej lidze jak na razie nie ma sobie równych (komplet zwycięstw w fazie zasadniczej), to w ćwierćfinale Ligi Mistrzów dość nieoczekiwanie napotkał pewne problemy. Ostatecznie podopieczni Andrei Anastasiego poradzili sobie jednak z niemieckim BR Volleys, meldując się w najlepszej czwórce. Kędzierzynianie w poprzedniej rundzie potrzebowali z kolei złotego seta, aby wyeliminować inną włoską ekipę – Trentino. Choć polscy fani z pewnością mają nadzieję, że podobny scenariusz ziści się i tym razem, wg ekspertów z TOTALbet szanse na to nie są duże. W opinii bukmachera faworytem zarówno pierwszego starcia, jak i całego dwumeczu będzie drużyna z Półwyspu Apenińskiego. TOTALbet za każdą złotówkę postawioną na środowy triumf mistrzów Polski płaci bowiem 2.85 zł. Analogiczny zarobek w przypadku wygranej Perugii wyniesie natomiast 1.41 zł.

Sonda
Czy będziemy świadkami polskiego finału?

Kursy TOTALbet:

Halkbank Ankara – 1.89             Jastrzębski Węgiel – 1.89

Zaksa Kędzierzyn-Koźle – 2.85   Sir Safety Perugia – 1.41

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów półfinałowych siatkarskiej Ligi Mistrzów znajdują się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze