Siatkówka: Liga Mistrzów. ZAKSA - Vojvodina. Polacy faworytami. Kursy, typy

2019-12-03 14:17 PK
Ostatnio ZAKSA pokonała GKS Katowice (3:1).
Autor: Press Focus Ostatnio ZAKSA pokonała GKS Katowice (3:1).

We wtorek siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zmierzą się w Lidze Mistrzów z serbską Vojvodiną Nowy Sad. Polacy będą zdecydowanymi faworytami rywalizacji pierwszej kolejki z przeciwnikami z Bałkanów.

ZAKSA jest liderem Plus Ligi. W dotychczasowych dziewięciu meczach klub z Kędzierzyna-Koźla wygrał osiem meczów, a tylko raz schodził z parkietu pokonany. Mistrzowie Polski mają na koncie 24 punkty i bilans setów 24 - 8. W ostatnim spotkaniu ZAKSA zwyciężyła 3:1 z GKS-em Katowice i przedłużyła serię wygranych do trzech meczów z rzędu.

ZAKSA ma na koncie cztery wygrane w ostatnich pięciu meczach. Drużyna występująca w Lidze Mistrzów jest w dobrej formie i będzie zdecydowanym faworytem w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów. W grupie E ekipa z Kędzierzyna zmierzy się z niemieckim Friedrichshafen, belgijskim Roeselare, a także serbską Vojvodiną.

Klub z Nowego Sadu ma za sobą serię dziewięciu wygranych z rzędu. Vojvodina jest najlepszym zespołem serbskiej ligi, a ostatnio pokonała 3:2 Mladi Radnik. Po dziewięciu meczach rywal ZAKSY jest liderem krajowych rozgrywek. W dziewięciu spotkaniach Vojvodina ośmiokrotnie cieszyła się z triumfu, a tylko raz przegrała i ma na koncie 21 punktów. Bilans setów wynosi za to 25 - 11.

Wtorkowe spotkanie ZAKSY z Vojvodiną zostało zaplanowane na godzinę 18:00. Zdecydowanymi faworytami będą Polacy.

Ostatnie mecze:
ZAKSA: GKS Katowice (3:1), Asseco Resovia (3:2), Skra Bełchatów (3:0), Verva Warszawa (2:3), Czarni Radom (3:0)
Vojvodina: Mladi Radnik (3:2), Soligorsk (3:0), Novi Pazar (3:0), Soligorsk (3:0), Jedinstvo (3:0)

Nasz typ:
Ponad 129,5 punktów

Kursy:
TOTALbet - 1,36
Fortuna – 1,36

Najnowsze