Nie będzie podwójnego całusa w Tour de France. Tylko jedna hostessa przy dekoracji

2020-08-20 15:04
Koniec buziaków dla zwycięzców
Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/SUPER EXPRESS Koniec buziaków dla zwycięzców

Nie było hostess i ich całusów w niedawnym wyścigu Tour de Pologne. W zbliżającym się Tour de France reżim sanitarny także wprowadzi ograniczenia. O POŁOWĘ.

Zamiast dwóch hostess na estradzie podczas dekoracji obecna będzie jedna hostessa i jeden (męski) steward. Zapewne zwycięzcy otrzymywać będą całusy od dziewczyny. Ale już tylko jeden, a nie dwa. A może wcale....

Wyścig rozpocząć się ma w sobotę 29 sierpnia w Nicei. Jego dyrektor Christian Prudhomme zapowiedział, że przy dekoracji jako asystenci obecni będą jedna kobieta i jeden mężczyzna. O całusie nie wspomniał.
W myśl przepisów sanitarnych ograniczona zostanie tez liczba osób dodatkowych na estradzie: tylko jeden oficjel i jeden przedstawiciel sponsorów (zamiast dwóch piątek).
- To będzie coś nowego, ale w innych wyścigach stosowano to już od dwudziestu lat, jak na trasie Liège-Bastogne-Liège - stwierdził dyrektor Prudhomme i dodał - Formuła 1 przed dwoma laty zrezygnowała z "grid girls", młodych kobiet, wybranych według urody, ktore wskazywały pozycję bolidów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze