Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Autor: X-NEWS Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Bundesliga: Bayern zmasakrował HSV, Lewandowski wreszcie ma gola. To była magiczna sobota!

2015-02-15 12:28

Robert Lewandowski znów wpisał się na listę strzelców, a Bayern rozniósł w Monachium HSV 8:0. Niezwykły spektakl obejrzeli kibice w Leverkusen, gdzie miejscowy Bayer uległ Wolfsburgowi 4:5. Tę sobotę Niemcy zapamiętają na długo!

Już do przerwy Bayern zapewnił sobie pierwsze w tym roku zwycięstwo - prowadził 3:0. Lewandowski podwyższył w 56. minucie na 6:0, wepchnął piłkę do pustej bramki.

W ciągu 5 ostatnich sezonów HSV (dwunaste miejsce) stracił w Monachium 44 bramki, strzelił pięć. Bayern wygrał najwyżej od 30 lat, najwyżej w XXI wieku w Bundesl,idze!

Bayern o osiem punktów wyprzedza Wolfsburg. Wilki stoczyły nieprawdopodobny bój w Leverkusen z Bayerem - wygrały 5:4, cztery bramki dla nich zdobył Holender Bas Dost. W Niemczech wyrosła dryga siła, bo nie jest ją już Borussia Dortmund.