Termalica Bruk-Bet Nieciecza - radość

Autor: Michał Stańczyk / CYFRASPORT Radość piłkarzy Niecieczy po wygranym meczu z Legią Warszawa 3-0

Górnik Łęczna - Termalica 1:2. Piłkarski HORROR dla Słoni!

2016-03-05 18:56

Piękny sen Termaliki trwa dalej! Beniaminiek najpierw rozbił u siebie Legię, teraz po niesamowitej pogoni wygrał w Łęcznej z Górnikiem. Grupa mistrzowska z "Wieśniakami"? Drużyna Piotra Mandrysza stylem i wolą walki zawstydza wielu miastowych!

Termalica zadziwiła w tym sezonie już wielokrotnie, ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyła. Zaczęło się od środowego 3:0 nad Legią w Niecieczy. Wtedy to "wiocha" okazała się lepsza od stolicy. Teraz Słonie zadeptały drużynę za niezadużej Łęcznej, ale dramaturgia była dużo większa.

Wojciech Kędziora: Być wieśniakiem po zwycięstwie z Legią to powód do dumy!

W sobotę Termalica przegrywała po pierwszej połowie, ale niedługo po wznowieniu drugiej wyrównał niezawodny Wojciech Kędziora. W 87. minucie wygrana gości stała się faktem, gdy w zamieszaniu podbramkowymtrafił Śpiączka. To czwarty mecz z rzędu Termaliki bez porażki. Grupa mistrzowska na wyciągnięcie ręki. Zresztą tak samo, jak w przypadku Górnika.

Górnik Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (0:1)

0:1 - Dawid Sołdecki 42', 0:2 - Wojciech Kędziora 53', 1:2 - Bartosz Śpiączka 87'

Górnik Łęczna: Dziugas Bartkus - Łukasz Mierzejewski (73' Paweł Sasin), Tomislav Bozić, Radosław Pruchnik, Damian Jakubik - Grzegorz Bonin, Łukasz Bogusławski (46' Jan Bednarek) , Przemysław Pitry (46' Bartosz Śpiączka), Łukasz Tymiński, Marquitos - Jakub Świerczok

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Krzysztof Pilarz - Sebastian Ziajka, Artem Putiwcew, Dawid Sołdecki, Dariusz Jarecki (59' Patryk Fryc) - Martin Juhar, Dalibor Pleva, Mateusz Kupczak, Dawid Plizga (46'Jakub Biskup), Patrik Misak - Wojciech Kędziora (80' Michał Markowski)